SARS-CoV-2 i COVID-19

A kto tamtym zabraniał. Co TVN czy Polsatu nie ma?
Co do wyborów. Racja. Mamy większe problemy niż wybory więc niech ta opozycja sie tez na nich skupi poniewaz tylko z ich ust słychać non stop. Odwołać wybory.

No to sie skup zamiast opowiadać tvn-owskie bajki jak to nic nie działa, nic nie zadziała a tarcza ant. jest do bani. Od dzisiaj wchodzi w życie. 200 miliardów na to idzie. Na razie.
A słuzba zdrowia? Kto ja rozwalił jak nie Tusk. Czy ty wiesz czyją własnościa jest większość szpitali? Myślisz że państwa? Grubo się mylisz. Są w większości spółkami z oo. mającymi właścicieli. Państwo tylko płaci ludziom tam zatrudnionym i opłaca leczenie. Za resztę odpowiada właściciel. Do kogo masz pretensje gdy w tam gdzie pracujesz nie ma papieru toaletowego? Do Państwa czy do właściciela.
Co do zdalnego głosowania to raczej zajrzyj na stronę Sejmu to sie dowiesz czy siadło czy nie. Sejmu nie TVN-u.
P.S. Więcej w tym temacie nie piszę i nie czytam.

I coś wreszcie konkretnego. PiS się boi a opozycja na to liczy i dlatego chce przesunięcia wyborów.
Nie tam jakieś zdrowie polaków. A nuż PiS dupę umoczy i przy korycie my będziemy.

1 polubienie

Wracając do głównego wątku, w Chinach opisano pierwszego pacjenta zakażonego przez USB.

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY W OLSZTYNIE - to ten, o czym pisze dziś Onet, gdzie niekompetencja szefostwa doprowadziła do zakażenia personelu tego szpitala, oraz placówek w których dorabia personel tego szpitala.

Tutaj masz nr KRS: 0000000449

Wejdź sobie na stronę rejestru i sam sprawdź kto jest właścicielem…
https://ekrs.ms.gov.pl/web/wyszukiwarka-krs/strona-glowna/index.html

Właścicielem jest Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Jako samodzielny zaklad podlega Zarządowi województwa w osobach marszałka i zastępców
To taki organ wykonawczy samorządu województwa będący odpowiednikiem Rady Ministrów na poziomie regionalnym.
Strzał w stopę. Jakich ludzi na szefostwo szpitala wsadził Zarząd, taki tam bajzel. Zaś Zarząd to ludzie z PSL i KO.
Sami swoi.

  1. Fuszerką? Znasz lepsze rozwiązanie?
  2. Który rząd (powiedzmy po '95, bo wcześniej średnio mnie to interesowało) był zatroskany o przedsiębiorców i pracowników?
  3. Kiedy (powiedzmy po '95, bo wcześniej średnio mnie to interesowało) w polskiej służbie zdrowia był porządek? Kiedy była wystarczająco doinwestowana (zakładam, że głównie do tego zmierzasz)?

Co to za dziecinna argumentacja: bo oni nie byli lepsi? Kogo obchodzi, że “przez 8 ostatnich lat polki i polacy…”
Tarcza antykryzysowa to taka sama wydmuszka medialna jak dudopłyn dezynfekujący. 5 tysięcy bezzwrotnej pożyczki? Zwolnienie z zus dla firm niezatrudniających w ostatnich 3 miesiącach więcej niż 9 osób? Szkoda nawet strzępić ryja, jak to kiedyś powiedział pewien poeta :wink:

ps.
Postuluję o zamknięcie tego tematu, albo zmianę nazwy na bardziej adekwatny temu co się tu zaczęło wyprawiać.
Ja się wypisuję z powiadomień, bo nie mam nerwów na utarczki polityczne.

1 polubienie

No widzę, że ci puszczają dość łatwo ostatnimi czasy. Nikogo nie bronię - zapytać się już nie można, boś przewrażliwiony?

Znawca powiedział. Czy w TVN usłyszał od podobnych co na wszystkim się znają.
A może ustawy przeczytał. Ciekawe np. czy finansowanie postojowego pracowników mikro firm w kw. 2000 zł to wydmuszka? Zasiłek dla bezrobotnych pewnie lepszy. Ojoj co z ciebie wyrośnie. Myślenie nie boli.

Wiki, zapytaj go o dowód! Na pewno nie ma! Gwarantuję XD

Cały czas mnie z kimś mylisz. Musiał ci nieżle dogryżć że każdego w nim widzisz. A sio.

Podmiot utworzył wojewoda a organem nadzorczym jest samorząd województwa:

Ma osobowość prawną, nie jest sp. z o.o. i jest własnością publiczną, czyli nie ma osobowego, prywatnego właściciela - o czym wcześniej pisałeś.

Ogólnie , to do wszystkich. Pojeździjcie sobie po Europie i pozaglądajcie do szpitali. Tych państwowych oczywiście i nie w stolicy. Można się trochę zdziwić , i wcale nie jest dla mnie zaskoczeniem , że kto tylko mógł to spierdzielał do Polski ‘przeczekać epidemię’

Mój temat zszedł na psy. Gdzie jest administracja? Temat dotyczył polskiego cwaniactwa i wykorzystywania tragedii do ugrania zysku.

1 polubienie

Oflaguj swój post otwierający do moderacji i po sprawie.

A gdzie to się robi? W gąszczu ikonek nawet nie wiadomo co kliknąć, żeby zamknąć temat.

Nie ważne kto stworzył. Ważne kto tym rządzi.
Napisałem wyrażnie że to samodzielny zakład. A właścicielem jest Samorząd Wojewódzki. Czytaj i rozum co czytasz.
A poza tym to kto w tym i innych szpitalach bajzlu narobił? Szumowski? A może Morawiecki?
Otrzeżwiej.
P.S. Właściciel to nie tylko osoba prywatna

Ty masz jakąś amnezję?

1 polubienie

Osoba objęta kwarantanną może zgłosić wniosek najpóżniej 5 dni przed wyborami.
Tak stanowi przepis więc może raczej na stronach prawnych szukać informacji a nie na tweetach.
Jak to w przysłowiu pisze? Mądry poszuka, głupi uwierzy.