Satelita ma uderzyć w polskę

Co się wzniosło musi upaść.

Jakąś panikę ludność sieje, a ja pytam, po co?? Spadnie, to będzie im źle, że spadła, a jak nie spadnie to też niedobrze, bo tak to by mieli na co popatrzeć…

Jakto nie wiedzą gdzie Irak? Przecież zaprowazają tam pokój oraz demokrację i nie wiedzą nawet gdzie to robią? :stuck_out_tongue:

Nie wstałem lewą nogą. Mam destrukcyjne podejście. To wszystko. Nie lubię ludzi. Nic na to nie poradzę.

Siebie oczywiście zaliczam do 5 procent gatunku, których pozostawiłbym przy życiu.

a moze trafi w jakas eletrownie atomowa i bedzie buuum

muahahahhahaha :lol:

antiferno , barrrrdzo śmieszne, a tak naprawdę to okrutne, może czas wyrosnąć z takich głupich pomysłów :?:

pozdrawiam

moze czas wyrosnac z przejmowania sie takimi rzeczami?:stuck_out_tongue:

no to nie zaczynaj idiotycznymi postami

Ciekawe, jak by to miało wyglądać. Jak spadnie takie coś 0,5 tony… nie przesadzajcie. To jedyne 500kg czyli 1/3 poloneza jak na chłopski rozum. Miejmy nadzieję że to wpadnie w jakąś szope na farmie, a rolnik sie dzięki temu wzbogaci. A co do paliwa, to nie wiem.

Acha. Spoko. Też mam takie myśli jak wstaję o 6 do pracy :slight_smile:

rzad usa bedzie sie staral ja zestrzeli na pewno do tego dojdzie …a fragmenty splona w atmosferze…

pomyslcie jakiego kosmicznego odszkodowania moglby sobie zarzyczyc wyzej wspomniany rolnik gdyby fragment baterii slonecznych spadl na stodole :stuck_out_tongue:

antiferno , wątpię aby rolnik zdołał wywalczyć jakieś duże odszkodowanie za kawałki satelity na jego polu (no chyba że zgłosiłby się do rządu USA)

pozdro

jakby takie 500 kg spadło (przyjmijmy że akurat tyle jakimś cudem nie spłonęło w atmosferze) to nie chodzi o to że spadnie sobie 1/3 poloneza, tylko że walnie z duża siłą bo spada z ogromnej wysokości i nabiera po drodze prędkości… kiedyś na moim osiedlu spadł kawałek jakiejś części nie pamietam skąd, niby nic a rozgniotło całą maskę i silnik samochodu… co by było gdyby spadło na człowieka? albo gdyby w samochodzie siedział człowiek??

co do ludzi którzy zarzucają przejmowanie się… - to że pisze posty w temacie o satelicie, nie znaczy że cały czas o tym myślę albo że nie mogę zasnąć bo ciągle się boję że amerykańska maszynka we mnie walnie :roll:

rolnik mógłby chyba wystapić o odszkodowanie za np zniszczoną stodołę chyba :wink:

a jeszcze jakby psa w budzie zabiłooooo

kilka milionow za szkody moralne łohohohoooo na pewno biorą pod uwage taka sytuacje i postaraja sie zeby do niej nie doszlo :stuck_out_tongue:

Oglądajcie teraz TVN, w Faktach będzie reportaż o tym zastrzeleniu, do którego ma niby dojść. :smiley:

Hahah piszą że nie zastrzelą bo jest zła pogoda buahaha :stuck_out_tongue:

Sicu a z kąd ty masz takie informacje :wink: ?

ja tam sie troche boje bo jak sie nie uda szczal to bendzie lipa ;( :frowning: ktos wogule oglondal fakty ??? a i jak cos to piscie na moje GG w Sprawie Tej satelity muj nr .9845972

z telewizji dzisiaj szło :stuck_out_tongue: tylko nie pamiętam na jakim programie xD

To prawda, ale myślę że im się uda :!:

Pozdrawiam