Seria prince of persia

która część PoP najlepsza wg was mój typ to dusza wojownika najlepszy klimat i to uciekanie przed mrocznym Dahaką :stuck_out_tongue: ??

Widze że jesteś fanem PoP :smiley: Brakuje jeszcze ankiety…

Przyznam się bez bicia grałem tylko w Piaski Czasu u kumpla i stawiam na to 8) Grało się przyjemnie

rosenrot zgadza się uwielbim te gry :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: jestem ich weteranem i mógłbym grać w nie naokrągło :stuck_out_tongue:

Podobają mi się dwie:

Warrior Within i The Two Trones. (Wolę angielskie tytuły :stuck_out_tongue: )

Bardziej przypadła mi do gustu Warrior Within ,ze względu na muzykę.

Grał oczywiści Godsmack. :mrgreen:

o tak to była super muza :mrgreen: podobała mi się bardzo rockowa muzyka z WW

Mi się najbardziej podobała częśc Warior Within(Dusza Wojownika).Były w niej najlepsze(moim zdaniem) kombosy.

WW najlepsza

kto to zagłosował na dwa trony ? :mrgreen:

Złączono Posta : 26.02.2006 (Nie) 20:07

WW najlepsze !!

A ja dla odmiany powiem, która część jest wg mnie najsłabsza. Najsłabszą jest wg mnie POP Piaski czasu. Bardzo mi nie odpowiadał styl walki w tej części. Walki były bardzo schematyczne, nie można było się wykazać. Książe nie miał zbyt wiele kombosów. Za to w POP WW nastąpiła wyraźna poprawa. Wg mnie WW jest najlepszą częścią ze względu tą walkę (chociaż w POP T2T jest więcej kombosów) i przede wszystkim na fabułę.

dusza wojownika - za grafike i muzyke.

Najlepsza jest Dusza Wojownika. Najlepszy jest tan klimat 8) Gra po prostu cenzura :mrgreen:

Mi sie najbardziej podobaly sie piaski czasu .

Dusza Wojownika jak dla mnie troche za ciezka … .

Czy Dusza Wojownika ruszy na kompie Z GeForce 2MX?.Pozostały confing:

AMD Duron 1,2 GHz

256 MB Ram

Wn XP SP1

Ruszyć ruszy ale czy nie będzie się cieło? Tego nie weim.

WW ma najleprzy klimat w T2T tego brakuje! !!

Mi się jedynka podobała (nie jedynka tutaj w ankiecie, a pierwsza część PoP) i stawiam na to

Dwa trony to potęga!!

Kocham za:

-grafe

-nowe konbinacje walki

-speedkills

-fabułe

-itp.

Gra naprawde super!!

Moim zdaniem POP3 T2T

Złączono Posta : 11.03.2006 (Sob) 19:09

  • grafa

  • klimacik

  • fabuła

  • ciosy (speedkill)

Mnie najbardziej przypadły do gustu Piaski Czasu, ale przyznam się, że w dwa trony jeszcze nie gralem. W warrior within wnerwiał mnie backtracking (kilkukrotne przemierzanie tych samych lokacji), ten ciężki klimat i niewyważony poziom trudności.

Piaski czasu są za krótkie Dusza Wojownika przypadła mi do gustu, a Dwa Trony czekają.