Seriale w sieci za darmo

Witam mam pytanie. Gdzie mogę oglądać seriale za darmo w sieci?

Pytanie niepełne, gdyż nie chodzi o wszystkie seriale. Część seriali jest płatna.
Dużo darmowych seriali udostępnia legalna strona vodpl. Przykładowy:


Zajmujący serial.
Są też strony tematyczna np wbijam.pl - są tam seriale z japońskiej mangi - odcinki z polskimi napisami.

Głównie chodzi o serial “the walking dead”

Aktualnie ten serial wyświetlany jest w telewizji Fox

1 polubienie

Nie ma takiego za darmo w sieci… płatne i jak bezpłatne np. IPLA, VOD TVP, VodOnet, TVNPlayer, Chili, HBOGO… Za darmo w sieci The Walking Dead oznacza, to ze kradzież i bez zgody autora/producentów udostępniony w sieci i jest nielegalne. Za darmo nie pracują, za darmo nie produkują, za darmo nie udostępniają.

Za darmo, za darmo, za darmo, za darmo, za darmo. I to jest zmora naszych czasów.
Teraz walczy się z zanieczyszczeniem środowiska (oczywiście za nasze pieniądze),
ale nadejdzie dzień (nowej zapłaty), gdy będziemy musieli jeszcze zapłacić,
za powietrze, którym oddychamy.
Nikt nie będzie zakładał filtry i wprowadzał nową technologię,
żebyśmy sobie… za darmo oddychali. :grinning:

Jest masa stron z serialami, tylko trzeba wykazać minimum inwencji i skorzystać z google. Rozumiem jak ktoś szuka czegoś rzadkiego, ale The Walking Dead to tak popularny serial że spokojnie sam znajdziesz.

Ale LEGALNIE i ZA DARMO to nigdzie nie znajdzie choćby cały internet wzdłuż i wszerz za rączkę z wujkiem Google przeszukał.

Jezu, 99% ludzi którzy szukają serialu nie obchodzi czy oglądają go z legalnego czy z pirackiego źródła, ważne że jest. Takie czepianie się na siłę.

Tutaj na tym forum jakbyś nie wiedział promuje się wyłącznie legalne źródła. Jeżeli będziesz doradzał szukanie pirackich treści to nie zabawisz tutaj długo.

2 polubienia

Jakoś nie widzę list stron z legalnymi filmami. Są darmowe legalne na YT? Na vod? W CDA? W ipla?
Uogólniać nie można, albo trzeba skonretyzować, co jest nielegalnym źródłem, a co jest legalnym, - albo nie pisać ogólnikami.
Chociaż pirackie filny na youtubie, to normalka :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zapłacić parę groszy i ogladać do bólu, więcej wydam w jeden wieczór niż miesięczny abonament :slight_smile:

Jak byłem młodszy to też szukałem różnych takich stronach internetowych . Często kończyło się tak , że po obietnicy , że jak się zarejestruję to będą mógł oglądać różne seriale , łapałem po prostu rozmaite wirusy na swój komputer . Ogólnie doszedłem do wniosku , że lepiej zapłacić te kilka , kilkanaście zł i oglądać sobie po prostu spokojnie . Zresztą teraz to chyba naprawdę ciężko znaleźć coś legalnego i dodatkowo całkowicie za darmo

To jesteś szczęściarzem.
Czy uważasz, że wszystkich stać na to “za darmo”?
Są tacy, gdy zapłacą za dostęp do Internetu i jakiś stary komputer
to będą musieli z czegoś np. do jedzenia zrezygnować.
Czy to ich wina, że seriale są tylko dla tych, co mają kasę?

Jeśli nie masz kasy na abonament, ale masz czas na seriale to weź się za robotę zamiast obijać się przed ekranem.

2 polubienia

Poza tym są darmowe seriale. W telewizji naziemnej.

1 polubienie

Nie ma. Zapomniałeś o abonamencie…

Nie płacisz abonamentu za programy w naziemnej tylko za POSIADANIE odbiornika TV. Teoretycznie więc, każdy kto posiada telewizor musi za niego płacić haracz. Tak więc abonament w tym przypadku dotyczy posiadania odbiornika a nie dostępu do programów. Programy w naziemnej są całkowicie darmowe. Poza tym w tym wypadku uważam, że ten kto nie płaci abonamentu nie grzeszy. Bo abonament TV to “piractwo” Państwa na obywatelu. Nikt nie ma umowy podpisanej z TVP by na nią łożyć. Zwłaszcza na stację która oprócz z abonamentu utrzymuje się z reklam tworząc nierówną konkurencję dla stacji telewizyjnych które muszą się utrzymywać wyłącznie z reklam. Dlatego zawsze podaję rękę temu kto olewa ten haracz.

Powiedzcie (+Dimatheus) to inwalidom, kalekom czy obłożnie chorym, którzy są bez mała uwiązani w domu.
Zaproponuj im inną rozrywkę, np. niech się naćpają (to też nie za darmo) i milo spędzą czas w obłokach.

Jak walczyć z brakiem empatii i znieczulicą w narodzie polskim?

Niech im PFRON funduje.
W końcu tak ładnie dokłada się im do pensji to niech im funduje HBO i inne Netflixy.