Serio? Serio! Czyli znowu reklamy Opery :(

Niczego nie instalujemy automatycznie, to jakieś odmęty absurdu… Opera może występować w asystencie jako oferta sponsorowana, ale trzeba na nią wyrazić zgodę, a przede wszystkim najpierw pobrać asystenta.

1 polubienie

Automatyczne instalowanie opery w tle, bez zgody użytkownika itd. Brzmi jak urban legend. Wygląda mi na doczepkę do innego instalatora, może agenta, a przy instalacji było klikane dalej, dalej, dalej bez czytania tego co wyświetla się na ekranie. Twórcy Opery jak i DP raczej nie zależy na takim czarny PR.

1 polubienie

Mhm na mnie też jest dziwne co pisze ale tak było ciągu 2 dni po 2 formatach ze opera pojawiała jak tylko wlazł em na dp ,szkoda ze virtualboxa z systemem nie mam bo bym udowodnił to na czystym systemie bez dodatkowego softu poza chrome, nie szukam rozgłosu ani innych koszyści z tych postów

Wyglada na to ze nie masz pojecia jak uzywac komputer

2 polubienia

Są tacy moderatorzy - to nie żart dla których tytuł wątku jest wart Mniej niż zero.

Hola, hola. Co mają do tego moderatorzy? Sami sobie zmieniacie nazwę wątku, bo jeden drugiego chce przekrzyczeć. W temacie zrobił się istny sajgon, bo reklamy, bo portal chce zarobić i potem każdy się wyładowuje na moderatorach.

4 polubienia

Już kiedyś była taka sprawa, że ktoś autorowi dla „żartu” dodał coś do tytułu, mimo że tytuł był dobrze napisany.

Tytuły mogą zmieniać też userzy z wyższym stażem, a moderatorom niespecjalnie przypada do gustu zabawa ze zmienianiem tematów.

To jest bardzo mądre rozwiązanie, że ktoś oprócz moderacji i administracji może zmieniać tytuły.

PS Oczywiście to jest sarkazm.

2 polubienia

To może ktoś ogarnięty powie o czym mowa w tym wątku. W tytule jest o operze, a teraz zejście na offtop i zmianę tytułów wątków. xD

Ta osoba o której mowa została odwołana z funkcji moderatora już na nowym forum :wink:

1 polubienie

Z tego co pamiętam, to “januszek” chyba tylko raz w to się pobawił.
Ale to zupełnie nie o tym mowa, bo teraz tematy może zmieniać wiele osób, zupełnie przypadkowych, które są na forum trochę dłużej niż kilka dni… Czy mi się to podoba? Nie, wielokrotnie to pisałem, ale jak widać dalej tak jest. Co prawda nie ma zalewu zmienionych tematów, ale po co jest ten “feature” to nadal nie wiem.

1 polubienie

Hej,

Może po to by odciążyć moderatorów? Albo żeby każdy mógł traktować forum jako swoje podwórko?

Pozdrawiam,
Dimatheus

No pewnie tak, choć w założeniu (czyli na ustawieniach domyślnych forum) byłoby to dostępne przy większym stażu, większej aktywności, większej ilości tak przeczytanych jak i napisanych tematów i postów, oraz po spełnieniu jeszcze kilku dodatkowych warunków, które teraz nie są brane pod uwagę. Uprawnienia dostawaliby faktycznie “zaufani” użytkownicy.

Mogę spytać, o jakiej funkcji jest debata między tobą, a @Dimatheus? :smiley:

O żadnej funkcji, a o możliwości zmieniania tematów wątków.

To jest te “feature”?

Hej,

W sumie takie rozwiązanie faktycznie byłoby lepsze. W obecnej chwili dobrze, że można podejrzeć przynajmniej edycję postów, by sprawdzić, kto sobie zmiany wprowadzał…

@tomekb - Może faktycznie warto by zweryfikować warunki, po których użytkownik otrzymuje dodatkowe uprawnienia?

Tak, dokładnie. Użytkownicy o większych uprawnieniach - bo w sumie z reputacją niewiele to ma wspólnego - mogą oprócz zmian tytułów również przenosić tematy między działami czy oznaczać spam, który dzięki zaznaczeniom od razu jest automatycznie ukrywany.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Ok. :slight_smile:

To też nie do końca. Czasami jest od razu ukrywany, czasami nie. Od czego to zależy - nie wiem.