Serio? Serio! Czyli znowu reklamy Opery :(

Przedwczoraj naprawiałem wujkowy komputer instalując program z dp zainstalowała mi się animowo bez mojej zgody opera, jak tak nisko można zejść,szczególnie do tej pory dazyłem ten portal pełnym zaufaniem …

Jaki program ?

Oraz czy patrzałeś by nie pobrać asystenta pobierania instalatora właściwego danego programu (chyba, że się zalogowałeś na obcej maszynie i potem przeczyściłeś historię pól formularzy).

Mam nadzieję że coś pokiełbasiłeś, bo inaczej jest to już naprawdę dno.

Z tego co zauważyłem wystarczy wejść na stronę i pobiera opere tak ze nie widać tego w zakładce pobieranie w chrome .

A masz ustawione żeby pytało gdzie zapisać plik?:wink:
Miałem podobny przypadek ale mnie przeglądarka zapytała gdzie zapisać plik
wtedy kliknąłem anuluj.

Jak się nazywa program ?
Mam Chrome i chcę sprawdzić.

np adwcleaner vlc irfanviev .

Nic mi nie wyskakuje. Pobierałeś jako zalogowany użytkownik?

Nie ma sposobu, żeby opera wlazła sama i “się zainstalowała”.
Nawet, gdy była opcjonalna w agencie, to trzeba było kliknąć i wtedy zainstalowała się.

Nawet teraz - trzeba potwierdzać pobieranie klikając specjalnie w miejsce reklamy.

Kto w tytule zmienił słowo “opery” na “chropery”? Durnota! Ktoś bawi się na forum - @tomekb 03833
Kilka ładnych dni nikt nie reaguje. :stuck_out_tongue:

Jako nie zalogowany user na czystym systemie po formacie

Nie kilka ładnych dni tylko 13 godzin :stuck_out_tongue:

I masz swoją odpowiedź. Trujemy o tym od kilku lat na forum, a ty na przekór dyskusji, pobierasz jako niezalogowany. Dobra koniec offtopu.

ale n ie pobieram asystenta pobierania lecz pliki instalacyjne podejzewam ze do klejane do instalatorów opera lub pobiera się z kodu strony np js etc.

Asystent nigdy sam nie instalował oprogramowania reklamowego, więc jest to jak najbardziej nowa sytuacja i moim zdaniem niedopuszczalna, jeśli nie daje żadnego wyboru.

Zastanówmy się…

A nie możecie zablokować sobie tej i innych reklam (w końcu jesteśmy na forum technologicznym, chyba umiecie to zrobić?), zamiast wałkować ten durny temat milion lat i zamknąć go w cholerę? Szczerze to sam nigdy w życiu jej nie widziałem.
Nie dziwię się, że ktoś zmienia nazwę tematu, bo te dyskusje tutaj zakrawają o piaskownicę. Tym bardziej, że jakieś offtopy lecą i wątek jest tylko okazją, żeby pomarudzić…
Prawie 400 postów, bo jakaś reklama na stronie xD

Temat już chyba dawno zszedł na inne tory :wink:

Najnowszy uBlock + Nano Defender = brak reklam na dp. Kto chce blokować ten już dawno znalazł rozwiązanie. Dla mnie ten temat jest już skończony. Dziękuje wszystkim za 400 postów w tym temacie. :slight_smile:

1 polubienie

Raz, to opera sama nie wlezie. Dwa, trzeba wybitnych umiejętności, żeby korzystać z tzw cichych instalacji i potem narzekać. Trzy, to przykładowy adwcleaner ma wyłączonego asystenta pobierania nawet dla niezalogowanych.

Nie jestem sympatykiem opery w wydaniu przeglądarki, a temat, to operetka. Poza faktami, to wiele nawpisywano durnot. Widać - lecą kolejne.

1 polubienie