Serio? Serio! Czyli znowu reklamy Opery :(

Uderz w stół, a nożyce się odezwą, co? :wink:

Tak, ty się odezwałeś aby utwierdzić siebie w przekonaniu, że jesteś w tej lepszej części i nie popełniasz tych samych błędów. Więcej samokrytyki, mniej dziwnych wniosków. :slight_smile:

Po prostu środowisko skupione wokół portali IT tak ma. To na ogół ludzie z monopolem na prawdę i rację.

Warto dodać, że ludzie na portalach IT często to też hipokryci.

Wiele rzeczy mi przeszkadza, ale zauważam też, gdy robi się z igły widły. Zwróć uwagę, że tylko ty podłączyłeś się pod to, co napisałem.

Coś się czkawką zaczyna odbijać ta reklama. Wczoraj naprawiono funkcję przycisku Zamknij, dzisiaj jego kliknięcie przenosi na górę strony, a reklama zostaje :smiley: cyrk.

Mnie tam zamyka. Jakiegoś blockera nie masz lub non-scripta?

da ktoś filtr do ublocka?

Na linuxie niestety też mam tą reklamę i pobieranie wersji na Windowsa, ciekawe co mam sobie niby z tym exekiem zrobić…

1 polubienie

Skasuj go sobie :wink: Albo odpal wirtualnie.

Odeślij mailem do redakcji :smiley:

3 polubienia

Dodajmy sobie wszyscy logo Opery do avatarów, aby pokazać, że jesteśmy świadomi istnienia opery :smiley:

Nie ma go czasem w uBlock polski suplement, wiem że się starali na bieżąco robić i może dla uBlock dodali taki (bo do adblocka by trzeba dodać z sześć, a w ublock starczały z 2)?


U mnie polskie z uBlock wycinają po sekundzie, szybciej się nie da chyba że spędzisz 30 minut na robieniu z 6 filtrów zgodnych z Adblock.

LOL, gdyby nie ten wątek, nigdy nie zwróciłbym uwagi na tę reklamę. Serio aż tak wam przeszkadza? Mnie się ona ani razu w oczy nie rzuciła, dopiero po tym temacie ją zauważyłem i uważam, że jest ledwo widoczna na stronie o jakimkolwiek rozpraszaniu nie ma mowy.

2 polubienia

Też mnie to zastanawia, czemu taki szum o tę reklamę. Na DP w ogóle nie powinno się narzekać na reklamy, a tym bardziej na tę, która sobie wisi gdzieś z boku.

Hej,

Przyznam, że sam też się zastanawiam. Jeśli już trafiam na stronę, na której mnie rozpraszają reklamy, włączam tryb czytania - i po sprawie. :slight_smile: Na szczęście na dobrych programach nie muszę. :wink:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Rycerze opery w natarciu a tak szczerze to reklama mało inwazyjna po co blokować z czegoś portal musi się utrzymywać, chyba nie chcecie za jakiś czas czytać posta o dotacji na wypłaty dla redaktorów. Reklamy nieinwazyjne nie blokuję to mi nie przeszkadza, gorzej jak są inwazyjne to wtedy tak. Jak myślicie czemu poziom spada, chcą więcej wyświetleń a tu 90% jedzie na adblocku. Przykre ale prawdziwe, rodzina dp.

Znów operetkę odstawiają. Tym razem banerem na głównej i każdej newsowej. Pogło kompletnie!

Nie mam / nie widzę na szybko w Firefox z Nano Adblocker + Nano Defender (filtry aktualizowane około 14 ręcznie).

uBlock Origin z wymuszoną aktualizacją filtrów sprzed minuty póki co nie blokuje…

Dalibyście już spokój z tą reklamą :wink:

2 polubienia

Właśnie niestety nie. Chyba się przerzucę całkowicie na Nano.

Edit… zmigrowałam i dalej toto mam :confused: