Service Pack 1 - czy warto instalować?

Witam czy warto juz instalowac Service Pack 1, czy jescze poczekac z instalacja?

Zapewne chodzi o Vistę i SP1 do tego systemu. Każda aktualizacja systemu (w tym Service Packi) powinny być instalowane jak najszybciej, także nie masz na co czekać tylko instalować. Na pewno poprawi to szybkość i funkcjonalność systemu, mimo że zapewne instalowałeś wszystkie aktualizacje. :wink:

Jeżeli sterowniki są zgodne z SP1 to warto zainstalować. Chociaż system nie dostanie skrzydeł, ale trochę poprawi się szybkość kopiowania plików :slight_smile:

Jasne że warto. Vista z SP1 chodzi o wiele lepiej.

Mam zainstalowane w laptopie dwie kosci 2GB czyli mam 4GB a Vista 32bit widzi 3GB i czy Srevice Pack 1 to zmieni i Vista bedzie widziec 4GB?

1.Jak najszybciej powinieneś instalować wszystkie aktualizacje do systemu Windows.

2.Tylko wersja 64bit zobaczy w pełni i wykorzysta 4 GB RAM’u! Było to już…

Jejku jasne, że chodzi o VIste… Bo to jest DZIAŁ O VIŚCIE. Jakie głupie pytanie, żal.

Niektórzy mimo tego, że jest to dział o Viście piszą o XP. Gratuluję. :wink:

Co ma XP w dziale Visty? lol

PS. Chaos

W tym rzecz, że nic… tylko że tytuł tematu powinien być zmieniony. Niektórzy po prostu nieraz w dziale XP piszą o Viście, a w Viście o XP. W tym problem. :wink:

Nie… Vista 32bit jeśli bedzie widzieć 3,3GB to już sporo musisz mieć viste 64bit…

ja instaluje wszystkie poprawki na bieżąco i Vista smiga jak nalezy:)

Zainstalowale wczoraj Service Pack 1 do Windows Vista Home Premium 32 bit i system widzi pelne 4GB i system przyspieszyl, chodzi szybko. Czym to jest spowodowane ze widzi 4GB?

Pisaliscie ze nie bedzie 4GB a ja mam 4GB i co wy na to.

Jesteś jednym z nielicznych bardzo nielicznych farciaży… Mi wykrywało 3,3GB :wink:

Moze to od pamieci zalezy?

Ja mam kosci firmy HYNIX

No tak widzi pełne 4GB, ale czy wykorzystuje te 4GB ramu ?, u mnie na x86 widział nieco ponad 3500MB ale rzadko kiedy wykorzystywał nawet 3GB ramu.

Po za tym klikając ppm na Komputer i właściwości też widział 4GB ramu, ale wchodząc w menadżera zadań i w zakładkę wydajność widział już tylko 3500mb.

System może widzieć 4GB ale wykorzystuje tylko te 3,3 GB. A przyspieszenie systemu jest spowodowane Service Packiem do Visty. :wink:

Wywal SWAP a będzie korzystać z całych 4 GB :smiley:

Wywal SWAP, a co to jest ? , czyżby plik wymiany ?

Dokładnie :slight_smile:

Szkoda że autor tego tematu nie dopisał tego czy w “Menadżer zadań–>wydajność” również mu system widzi 4GB :slight_smile: