Serwis odsiebie.com nie działa

Jak w temacie. Czy ktoś może wie czym spowodowana jest ta usterka, i kiedy serwer powróci do pełnej funkcjonalności?

fakt, obecnie nie działa, wczoraj o 11:57 serwis odsiebie.com był jeszcze “na nogach” :slight_smile: być może ktoś u nich odpowiedzialny za stronę zapomniał przedłużyć ważność domeny i póki co serwis jest z tego adresu niedostępny, żadnego info nie było także musi to być jakiś problem który nie wiadomo dokładnie ile potrwa :slight_smile: nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję że serwis jednak powróci :wink:

“Trwają prace nad serwisem, dla Ciebie zmieniamy się na lepsze” Taką miałem wczoraj informacje w godzinach popołudniowych jak próbowałem wejść na stronę. Może będzie nowy wygląd albo wprowadzone jakieś nowe funkcje :stuck_out_tongue:

@up

Mogą zwiększyć pojeność przesyłanego pliku i wygląd :wink:

Rzeczywiście nie działa - wyrzuca na http://guide.opendns.com/?url=odsiebie.com

Od parunastu dni była informacja że czekają na nowe maszyny żeby utrzymać rosnący ruch, więc pewnie się modernizują :slight_smile:

No właśnie, trochę dziwny typ…

Więcej, w tym filmie odpierane są zarzuty o piractwo

http://www.dobreprogramy.pl/Serwis-Odsi … 15199.html

torrenty.org też już nie działają

działają właśnie sprawdziłem. Pewnie chwilowy błąd. Nie wiem bo z tego serwsisu nie korzystam :pp

wszystkie serwisy trąbią, że twórca odsiebie został zatrzymany za piractwo.

serwis został zamknięty przez policję w związku z tym, że na serwerze pojawiły się nielegalne pliki

Raczej w związku z tym że nielegalne pliki nie zniknęły z serwisu :stuck_out_tongue: .

z jednej strony to dobrze że wzięli sie za piractwo ale z drugiem serwis ten był jak dla mnie bardzo przydatny gdyż zawsze miałem dostęp do setów mojego ulubionego dj’a gdzie mogłem sobie przesłuchać kawałek i stwierdzić czy opłaca się go całego pobierać :frowning: a teraz jestem włąściwie zmuszony do wykupienia konta premium do serwisu gdzie przerzuca swoją twórczość

jakby chcieli zwalczyć piractwo to by rapidshare, megaupload, hotfile itp usunęli :stuck_out_tongue: jak dla mnie bez sensu…

Niestety, tam bezpośrednio to ich łapki nie sięgają :stuck_out_tongue:

tak. to też ale zatrzymali go bo moał ponad 200 płyt z nielegalnymi filmami, programami. grami itp.

Dodane 11.11.2009 (Śr) 15:53

Bo tak tylko w polsce jest!

Brał pewnie pliki ze swocih serwerów, więc je nielegalnie posiadał, i wiedząc, że na odsiebie.com są nielegalne pliki ich nie usuwał,