ShoutBox

Czy u was tez brakuje ShoutBox? Myślałem, że to kara, ale po wylogowaniu tez brak. Czy to jakaś awaria czy co?

Shoutbox został wyłączony użytkownikom: którzy nie są zalogowani (bo i tak nie mogą pisać), oraz użytkownikom posiadającym 1 lub więcej ostrzeżenień.

No nareszcie jakaś reakcja na to.

Może potem poziom sie podniesie … (choć wątpliwe)

no nie, jeszcze taką karę wymyśliliście :frowning: Przecież połowa userów ma osty :frowning:

EDIT;

Mi się wydaje że będą przez to kłopoty, bo ci z ostami bedą nowe konta zakladac, nawet mnie korci żeby nowe konto założyć. :slight_smile:

Wszystko przez tych wczorajszych spamerów. :frowning: Podziękować im tylko. :evil:

A ja mam osta na 30 dni, po tym czasie będe mógł na SB gadać???

Jaj\ mam na 60 dni. Całe wakacje mi admini zepsuli. :frowning:

sam sobie zepsułeś… tylko nie zacznijcie spamować jeszcze w tym temacie, bo skończy się na tym, że ludzie z warnem dostaną zakaz pisania :stuck_out_tongue:

Co gadasz, że sam se zepsulem. Czy to ja wczortaj wieczorem emotkami spmowalem w SB. Nie. Ja nawet ich upominalem. I taką mam teraz karę.

Decyzja nie jest z dnia na dzień. Jakiś czas była rozpatrywana, więc nie chodziło tutaj o wczorajsze zachowanie użytkowników. To raczej podsumowanie dotychczasowego zachowania. Shoutbox dla każdego użytkownika, który ma jakieś ostrzeżenie przez 30 dni od daty dostania najnowszego ostrzeżenia. Czyli, jeżeli ktoś dostał ostrzeżenie 1 lipca, drugie 4 lipca to shoutbox będzie zablokowany dla niego do 4 sierpnia.

Wystarczy założyć nowe konto, czego regulamin nie zabrania, i po kłopocie :slight_smile:

oTOOLony_steFAN , :x

:stuck_out_tongue:

to bardziej chodzi o blokade gdy ktoś ‘ukradnie’ hasło do czyjegoś profilu,

i ta osoba której ‘ukradziono’ hasło napisze do admina że to nie on pisze pod danym nickiem.

troche zagmatwane to co napisałem ale chyba do zrozumienia :stuck_out_tongue:

osobą niepożądaną jest też osoba która dostała bana i założyła drugie konto :wink:

Ale mi chodzi o osoby które mają np. 1 warn i nie mogą pisać na SB. Wtedy zakładają nowe konto, przecież osoba z 1 warnem nie jest osobą niepożądaną :slight_smile:

oTOOLony_steFAN , poczytaj

viewtopic.php?f=5&t=128209&p=878024&hilit=+kilka+kont+forum#p878024

Osobą nie pożądaną jest również użytkownik, który nie stosuje się do zaleceń i nałożonych kar. Więc tutaj duplikaty konta będą karane wyproszeniem z forum i usunięciem konta. Lepiej odczekać miesiąc, czy stracić swoje stare konto? Oceńcie sami.

I traci oba, poczytaj Regulamin :smiley:

jak ktoś to wykryje :stuck_out_tongue:

Wykryje wcześniej czy później.