Sign Out panel forum

Witam.
Ponawiam post @scripter1 Zgłoszenia błędów w nowej wersji forum
Minęło prawie 3,5 roku od Jego wpisu, a problem dalej istnieje. Sam to niedawno zauważyłem i z ciekawości otworzyłem dwie zakładki (Firefox): forum i główny portal. Zalogowałem się na głównym, wylogowałem… Odświeżyłem forum i faktycznie zostałem z automatu zalogowany do forum. Nie korzystam z forum, ale jakież było moje zdziwienie, że nieświadomie byłem przez tyle czasu na nim zalogowany. Systematycznie czyszczę pamięć podręczną i te… no… do chrupania:wink: Zrobicie coś z tym fantem?
pozdrawiam :slightly_smiling_face:

Jak wyczyścisz cookies to powinno cię też wylogować (sam bazuje głównie na zakładkach i po takim czyszczeniu nie jestem zalogowany).

Dzięki, ale przecież nie o to chodzi, żeby co każde logowanie na DP je czyścić. Napisałem zresztą, że systematycznie czyszczę pamięć podręczną i cookies. Korzystam teraz z klona FX -> Cyberfoxa 52.4.
Edit: Bezpośrednio po napisaniu tego, wyczyściłem wszystkie ciacha, wylogowałem z głównego… i dalej lipa.

Musisz chyba czekać na podsumowanie napraw SSO przez @lisek / @narandill bo ostatnio coś się wywaliło i może bez tego nie da się ruszyć dalej.

Naprawi to Ktoś w końcu? dlaczego mam się wylogowywać z każdej zakładki oddzielnie?

Nie musisz, one już nie mają uprawnień do pisania z twojego konta.

Podejrzeć może wtedy tylko wścibski powiadomienia.


Chyba, że wyprzedzi go komunikat:

obraz

A osoba nic nie wie o HTML (narzędzia developerskie by usunąć komunikat na chwilę), w przeglądarce nie masz uBlock Origin co by przyciskiem “:zap:” wyciął komunikat.


A co do wylogowania z forum i portalu to było z kilka dni, zniknęło na długo, znów wróciło na kilka dni i znowu nie ma.

Może lepsze będzie czyszczenie ciasteczek z domeny dobreprogramy - reklam raczej nie podziwiasz jak są do ciebie dopasowane, chyba że denerwuje cię komunikat o RODO / Ciasteczkach - to zresetuje jego stan i wróci.

Albo używaj przycisku wyloguj z forum - przerwie sesje na portalu również.