Siłownia

Witam :slight_smile: Chciałbym sobie w domu (w piwnicy) złożyc siłownie. Bo jak na razie to chodze z kumplami do znajomych i na treningach też w siłowni przesiadujemy, a chciałbym miec własną :slight_smile:

Tak więc prosze o propozycje wszystkich części potrzebnych do takiej w miare siłki… Wiecie sztanga itp.

Pozdrawiam :slight_smile:

ławka do brzuszków

w drzwiach powieś rurkę żeby się podnosić (jakieś 30 cm od sufitu i tez nie za nisko)

jeśli masz kasę to atlas jakiś

ławkę ze sztangą i odważnikami

więcej Ci nie będzie potrzebne chociaż według mnie jesteś za mały żeby ćwiczyć na siłowni, ale jeśli się upierasz to pamiętaj żeby się nie przećwiczyć

bo później ma to duże skutki.

Nad wszystkim panuje :wink:

Złączono Posta : 23.11.2006 (Czw) 19:58

Akira ty cwiczysz na siłowni? :wink: Ja wyciągam mniejszą połowe mojej wagi ciała na ławeczce. Robiliśmy zawody z kumplami… :wink: A nie mało waże… :-s

Złożenie siłowni w domu to duże koszta - nawet tej najmniejszej. Aktualnie też myślę o tym wydatku, ale jednak pochodzę do szkoły.

ławeczka skośna

ławeczka ze sztangą

kilka hantli

i styka : )

brzuszek proponuje a6w + cw na skośnej

ławeczka ćw na klatkę (rozpiętki, wyciskanie)

hantle itp : x

Tzn.?

woźny po fachu daje klucze i wpadam na siłownie 2x w tygodniu : D

full wyposażenie :slight_smile: trzeba korzystać póki dają !

Nie traktój tego z mojej strony jako złośliwosci. ALe dopuki się rośnie tzn dojrzewa to nie powinno sie ćwiczyć.

Ale jezeli chcesz to dobra jest sztanga i drążek. Drążek zawaliście rzeźbi plecy i biceps. PRzez rok cwiczylem na drążku i efekty poprostu super :smiley:

Sorrki, że tak pytam ale ile masz lat?

bez przesady

cwiczyc mozna chodzi tylko o to zeby odpowiednio dobrac cwiczenia i obciazenia do wieku

a co do silowni to polecam popatrzec tutaj i zobaczysz jakie sprzety sie moga przydac a na samym dole strony masz dzial “Trening domatora” gdzie mozna znalesc ciekawe cwiczenia nie wymagajace specjalistycznego sprzetu

a6w AREOBICZNA 6 WEIDERA!

Już trochę cwiczę, jade na karnitynie i HMB - polecam

Od dawna można kupywać jedną ławkę i zmieniać kąt nachylenia podparcia.

Do tego będziesz musiał kupić gryf i ciężary.

Oczywiście z biegiem czasu będziesz musiał dokupywać :slight_smile:

Nie ćwicze systematycznie, ale podnoszę około 40 kg na sztandze z podłogi do wyprostowanych rąk a jestem w twoim wieku.

40kg? Lepiej zacznij ćwiczyć systematycznie : D

Ni kręci mnie to, zresztą skrzywienie kręgosłupa mi nie pozwala

Ja się nakręciłem na ćwiczenia nie dawno xd

Ja osobiście lubię siłownię, ale teraz nie mam jakoś czasu (nauka).

Gdzieś jeszcze z rok temu ćwiczyłem przez 3 tyg. i było widać wyniki.

Sąsiad miał w piwnicy to zawsze można było się załapać :roll:

Miał sztangę, ławeczkę, ciężarki, i 4 hantle jakoś się ćwiczyło :slight_smile:

Ćwiczyłem na klate, plecy, barki, kaptury, trica, bica a w domu brzuszki :smiley:

Polecam zdecydowanie :wink:

Ja 30 kg, połowe masy swojego ciała.

Na pisanie postów na forum masz czas. :stuck_out_tongue:

Godzinki dziennie nie możesz poświęcić ?? :stuck_out_tongue:

Teraz jakie mam zakwasy… :frowning: Nie moge cwiczyc :? Babka z WF-u kazał mi zrobic 50 pompek (bez rozgrzewki) zrobiłem te 50 pompek… Gały jej wyszły na wierzch :lol: A teraz nawet brzuszków nie moge robic bo tak boli… :frowning:

Złączono Posta : 24.11.2006 (Pią) 14:01

x-awier a jak intensywnie trenowałeś przez te 3 tyg?

:stuck_out_tongue:

Korzystam z internetu do nauki to i chwilka się znajdzie :stuck_out_tongue:

Ronni_92 co do intensywności ćwiczeń to tak.

Ćwiczyłem poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i czasami sobota :smiley: