Siłownia

jaziun

Pozdro dzieciaku. Bo 60 kg to powinien prawie kazdy chlopak wycisnac ktory ma wiecej niz 16 lat i nie ma tzw zaniku miesni. Co zazdroscisz wynikow ? Chyba tak i jak jestes dziecko ktore ma 12 lat i wyciska 40 kg to nie dziwie sie twojemu tekstowi bo jeszcze nie dorosles zeby ze starszymi rozmawiac, albo masz 18 lat i wyciskasz 50 kg co jest twoja porazka zyciowa i chyba najwiekszym kompleksem.

Pozdro i poracuj nad soba.

Ronni okolo 4 razy w tygodniu plus odpowiednia dieta oraz jakies odzywki bo po miesiacu jak nie masz masy to praktycznie efektow nie zobaczysz poza tym ze moze po treningu ci troche miesien napuchnie

Jupiter mieszkam w bloku tak jak i moi koledzy nigdy w polu nie robilem i oni również ja podnosze 74 kg przy masie 80 kg bez chodzenia bo mam niestety problemy zdrowotne ktore uniemozliwiaja mi cwiczenia na silowni. I przy koledze ktory jest odemnie o rok mlodszy naprawde wypadam marnie bo jego waga to 68 kg a podnosi 85 wiec moge sie troche kompleksow przy nim nabawic :slight_smile:

Tzn. moja waga?

Tak.Ok czyli 170 i 65 nie jest zle cwicz potem wez jakies odzywki typu gainer bialko lub kreatyna i rosnij i nabieraj sily :slight_smile: i zrob rozpiske. Zajrzy na forum sfd.pl tam mozesz miec wiele przydatnych rzeczy, mozesz zapytac aby mniej wiecej Tobie trening ulozyli ci co sie na tym dobrze znaja

Mam 170 cm i waże ponad 65 kg. Dużo :stuck_out_tongue:

Czery troszke orientuje sie w temacie i musze powiedziec, ze malo wiesz…

Wypisuj to co wedlug ciebie nie jest prawda.

To jest w miare ciekawe: http://www.sfd.pl/Trening_%2D_Masa%2FSi … 02113.html

Ja cwicze 3 razy w tyg na siłowni: poniedziałek, wtorek i piątek, a czwartek w domu troche sztangielkami macham na ławeczce :smiley: Kumple byli w piątek na siłce od 15:00 do 18:00 :roll: Ale oni też nogi, łydki, a ja tylko klata, triceps, biceps, grzbiet itp. oprócz nóg :lol:

Pozdrawiam. Czery mam dobre warunki? Waga i wzrost? :slight_smile:

Ronni_92 jakie masz warunki to wiesz nie moge tego do konca ocenic bo Cie nie widzialem. Ale kolega ma okolo 175 i 68-9 wage i warunki ma. Tego tak do konca w internecie ocenic sie nie da

Ja jestem przy kości, to w genach jest :slight_smile: A na tym forum nieźle w siebie łądują od pon do pt i to nieźle :shock:

Złączono Posta : 25.11.2006 (Sob) 18:24

A jest takie coś na siłowni co się zwie: tłoczek??

najlepiej ale tez wygodnie cwiczyc 4 razy w tygodniu choc nie jest powiedziane ze to jest przykaz naprzykład niekturzy zawodowcy ćwiczo 6 dni w tygodniu. To moze być ułożone np. od ułożenia twoje rozpiski.

Co do Czery to zgodze sie z twoimi osągami ale co do twojego kolegi to sie zastanów 68kg i 85 bez chodzenie na silownie to niejest zbyt mozliwe, musiał cos robic w tym kierunku. Spotkalem sie z przypadkiem mojego dobrego kolegi ktury jest odemnie 1 młoszy zaczoł chodzic na siłownie i juz po 2 latach mógł konczyc serie na klatkie robiąc hantlami cieżarem 52kg na łapkie ale to są skrajne przypadki mówie oczywiśćie

Ronni bo tak sie powinno cwiczyc codziennie inna partia miesni. Np w poniedzialek biceps i tricpes w we wtorek co innego itdi itp

mówie oczywiśćie o cwiczeniu na samej diecie nawet bez odzywek

Co to jest ten tłoczek?

Złączono Posta : 25.11.2006 (Sob) 18:45

Dobre rozpiska:

Poniedziałek - klata + biceps

Wtorek - barki + plecy

Środa - Nogi

Czwrtek - barki + szyja

Piętek - klata+triceps

I nogi. Oceńce to tak na zdrowy rozsądek :smiley:

co do rozpiski to zmien ją rozpisek jest bardzo duzo w necie wystarczy poszukac

poczytaj sobie tez o izolowaniu miensni

pisząc szyja miales na mysli kaptury tak?

Tak.

a tak w ogóle to nie robi się ćwiczeń na stojąco, jeżeli ktoś jest w wieku dorastania fizycznego :lol:

Cwiczyc 3 razy w tyg. będę, ale troche cieńko u mnie z czasem… :-o

Złączono Posta : 27.11.2006 (Pon) 19:42

A czy można samemu wykonac hantle??

Pewnie dwa worki ziemniaków i jedziesz :stuck_out_tongue:

A tak poważnie.

Idziesz na złom, szukasz rurek, jakiś starych żeliwnych talerzyków, potem do jakiegoś spawacza i masz :lol:

Aa to już wiem… Dzięki x-awier :slight_smile: