Siostra i net ;)

Kiedy starzy nie chcieli mi założyć drugi raz neta postanowiłem że samo sobie założe i sam będę płacił ;/. Moja starsza siostra(18 ) nie chciała się ze mna skladać na rachunki, więc powiedziałem jej ze nie bedzie chodzić po necie :smiley: (więcej czasu dla mnie). No ale jak zostawiam właczonego kompa (ściagam coś) i wychodze na dwór to ona wtedy wchodzi ;/ i mysli że jak skasuje historie to ja nie będę wiedział że chodziła w internecje i tu zaczyna się mój problem : jak moge zrobić żeby zostawiać wlaczonego kompa i zeby ona nie mogła z niego korzystać?

Rozwiązań jest wiele, jednak myślę że nie powinno się pisać tutaj o takich sposobach, które mogły by zostać wykorzystane ze szkodą dla innych.

Chyba, że jest inaczej to niech moderacja mnie poprawi, a w efekcie udzielę odpowiedzi.

Mam inną propozycję - dogadaj się z siostrą

Nie, to nie wchodzi w gre:P A jest jakis program dzięki któremu nie bedzie mogła usuwac historii?

I co Ci to da ??

Zbijesz ją jak skorzysta z internetu podczas Twojej nieobecności :roll:

Odłącz klawiaturę i noś zawsze ze sobą :mrgreen:

myślę, że wygaszacz ekranu z hasłem będzie przeszkodą nie do pokonania dla siostry :stuck_out_tongue: chyba, że jest bardziej “wtajemniczona”

A jak to zrobic:D?

kij ma dwa końce ,

jak sie siostra … , to ci na początek zrobi reset kompa z pare razy , jak będzie chodził a ona nie będzie miała dostępu

Ps. osobiście bym tak zrobił , chociażby dla "zasady "

więc lepiej zawsze sie dogadać ,

Włąsciwości: Ekran

zakładka Wygaszacz ekranu

i zaznaczyć :

Po wznowieniu chroń hasłem

A także mysz :mrgreen:

a po co? jak niema klawiatury to wystarczy :wink:

Nigdy nie kliknąłeś tak, że potem tego żałowałeś :smiley:

Jak winda XP to stworz dwa konta, drobna zmiana w rejstrze (nie jestem w stanie powiedzieć teraz dokladnie co, ale jeśli pomysł Ci sie spodoba to pozniej poszukam), zostawiasz kompa ze sciaganiem, przełaczasz uzytkownika. Swoje konto zabezpicze rzecz jasna haslem.

siostra bedzie miala dostep tylko do swojego konta, a na nim zablokuj neta. :wink:

Ale może zresetować jak się … zdenerwuje :?

Kompa pod pachę… :lol: :lol:

IMHo,jak masz XPeka to z pozycji administratora jej zablokuj dostęp do kompa…wtedy już nic na nim nie zdziała,lub ogranicz jej funkcje…może wtedy sie dogadacie :twisted:

Odłącz kabel od neta :wink:

Przy ściąganiu :o

A kto pisze o ściąganiu ?

:slight_smile:

Tyle czasu jesteś na forum i nie wiesz, że pisząc

pierwszego swojego posta w topiku trzeba

przynajmniej poznać problem :o