Siostra i net ;)

tak własnie mam zrobione ale jak zostawie kompa np. zeby ojciec cos tam zrobił to on jej daje ;/

No to poproś, by Ojciec za Nią płacił :slight_smile:

Problem w tym, ze starzy nie chcą płacić za neta :wink:

Heh

Ale co zrobił ?

zawsze ;] no chyba, ze reset od plyty odepniesz :smiley:

Zawsze zostaje jeszcze wtyczka sieciowa :stuck_out_tongue:

Postaw rottweillera przy kompie i nie podejdzie (mialem dwa jeden odszedł :()

Czy ja dobrze rozumiem ze jak sie przelacza uzytkownika to sciaganie nadal sie sciaga ?? :shock:

Złączono Posta : 13.03.2006 (Pon) 21:21

Jesli masz swoj wlasny pokoj to drzwi na klucz 8)

Złączono Posta : 13.03.2006 (Pon) 21:21

Ale wtedy korki moga wylaczyc :smiley:

Nio to sciagaj jak jestes w domu a jak Cie nie ma to kabel od neta odlaczaj.Moj brat jak wrocil z wloch wchodzil na strony typu-wiemy jakie :stuck_out_tongue: no to sie wkurzylam niezle, bo wiruskow nie chcialam i zawsze jak wychodzilam do szkoly czy gdzies to odlaczama kabel od modemu i od gniazdka(mam neo)i byl swiety spokoj a brat biedny gral tylko w gry-mial chlopak nauczke :stuck_out_tongue: :lol:

To zależy. Standardowo jest tak że po przełączeniu użytkownika net na jednym koncie zostaje odłączony.

Da się to jednak ominąć zmieniając wartość w rejestrze.

chyba, że się ma skrzynkę również na kluczyk.

Ale wtedy istnieje ryzyko że siostra pójdzie na słup i będzie majstrować pozbawiając przy okazji prądu całą ulicę. 8)

Chyba ze ma lek wysokosci to wtedy zadzwonia do swojego chlopaka (CHUCKA NORRISA) a ten kpnie Krystyne z Elektrowni z pół obrotu i prądu nie będzie :lol:

Wpadlem na genialny pomysl !!

kup jej laptopa ;] i bedzie spokuj :smiley:

i nie pozwól kontaktować się z jej Ch. Norrisem 8)

Nie ma bata: najlepsze wyjście jakie Ci pozostaje to po prostu dogadać się z siostą.

zbuduj klatke i wsadz do niej kompa.Klatke powinna byc pod napieciem 330v.Pamietaj do wylonczania pradu musi byc jedno haslo tylko jej nie powiedz o hasle a sam je zapamietaj.Taka moja rada.

killim sister, killim :twisted: sasasasasa :twisted:

Ale to niehumamitarne :lol:

Włączy klawiaturę ekranową i będzie śmigać, weź ze sobą kabel od zasilania. Ale wtedy będziesz musiał wyłączać i włączać kompa.

Złączono Posta : 14.03.2006 (Wto) 17:49

Gorzej jak sieć pod ziemią. Ale weźmie młota, rozwali pokrywę od studzienki i odłączy.

Ale tam tez zalozy sie POLE SIŁOWE :smiley:

hehe niezle macie pomysły :stuck_out_tongue:

A konkretów nadal brak :stuck_out_tongue: