Siostra i net ;)

:hahaha: dobry pomysł, ale :

A co, jeśli siostra odetnie kabelek od zasilania klatki ?

I co wtedy ? :lol:

Zresztą jak by widziała klatke podłaczoną na prąd, to pierwsze co zrobiłaby to wykręciła korki, a jak będzie skrzynka do licznika zablokowana, równie dobrze moze zrobić jakieś zwarcie, i wszystko zgaśnie :slight_smile:

I prądu nie bedzie w domu dopuki nie załaczy załącznika proądku, ew. w starych licznikach nie wkręci nowego korka :slight_smile:

A do tej pory będzie miała czas na rozwalenie klatki i dostania się do kompa, wtedy właczy światło, i bedzie mogła siedzieć bezpiecznie na kompie :mrgreen:

jak już chcesz wyłanczać i włanczać kompa, to proponuje sprubować bez użycia klawiatury :wink:

A nie prościej wsadzic siostrę do tej klatki. Efekt murowany :mrgreen:

a ładna ta Twoja siostra ? :lol: :lol:

jaki mi wpadnie w gust, to pokaże jej ciekawsze zabawki, niżeli buszowanie w necie :oops: 8) 8) :lol:

Wałka do ciasta nie radził bym pokazywać, bo jak krewka to jeszcze byś zaliczył za takie zaloty :hahaha: :wink:

kobiey z walków, robią nieprawidłowy użytek po kilku latach w związku :smiley: trza uważać :smiley:

Czyżby jakieś doświadczenia własne , rzecz jasna, nie tylko kuchenne ?

nie nie asterisk ja jestem wolny strzelec i korzystam z kawalerskiego życia :wink: wałki są mi zupełnie obce :lol:

Tiaaa do czasu 8)

Zrob sobie profil na haslo jak bedziesz wychodzil to tylko wyloguj siebie jako uzytkownika i jest cacy :stuck_out_tongue:

Jeżeli nawet się zdenerwoje i pacnie reseta po tym wygaszaczu na hasło to walnij jeszcze hasło na BIOSA i niech przynajmniej Ona tez straci :wink: Tydzień i się nauczy że reset nic nie da jej… chyba że będzie robić Ci na złośc…

napewno ;]

Pożyjemy zobaczymy :lol:

ciekawe czy sie na foto siostry doczekam :smiley: yyhyhyhyhy

Ja również zamawiam. :mrgreen:

A Tobie to po co :mrgreen:

Najlepszym rozwiązaniem dla ciebie będzie wysunąć lekko wejście od klawiatury i myszki z wyjścia w kompie :stuck_out_tongue: Chyba, ze siostra umei podłączyć mysz i klawe :stuck_out_tongue: I najlepiej usuń pasek start z pulpitu - nie wyłączy kompa :smiley: Chyba ze wie o przycisku power na obudowie co jest niewykluczone, a wrecz bardzo prawdopodobne.

Ha! Jestem genialny :smiley: :smiley: Odłącz monitor i po problemie! :smiley: :smiley:

zrób print screen’a pulpitu i ustaw jako tapete!! nastepnie ppm-> rozmieść ikony według-> i odzancz pokaż ikony pulpitu :slight_smile: hehehe :smiley: :smiley:

a kabelki od power/reset mozna od plyty glownej odlaczyc 8) ale zostaje jeszcze gniazdko w ścianie :slight_smile: