Skąd czerpią zyski z nasza-klasa.pl

Kurcze, skoro masz swoje zdanie to je wyrażaj normalnie. A chodzi o to, że Ty i Ja nie mamy pojęcia

o Internecie, przynajmniej takiego, że jesteś programistą, informatykiem, piszesz własne strony internetowe

itd. Czyli wiesz, jak się gra w takie klocki. Wprawdzie znam HTML-a w poziomie zaawansowanym i PHP w

podstawowym/lekko zaawansowanym to nie jestem pewien, do stwierdzenia “że ogarniam cały Internet”.

A z tymi Trollami to wyparowałem ze złości… Sorry… :smiley:

Hehe , akurat tak się składa że w wolnych chwilach działam jako freelancer. :slight_smile:

Więc jakieś tam pojęcie mam bo ludzie nie narzekają na jakość projektów które ode mnie dostają , oczywiście jeszcze daleko mi do perfekcji ale jakiś tam zmysł mam. :wink:

A “większe” portale tworze dla przyjemności “patrzenia jak coś powstaje” , kilka prowadzę i jestem zadowolony.

To zaproponuj swoje usułgi Naszej-klasie, bo jak do tej pory robią bokami, może jak Ty ruszysz swoją głową serwis będzie liderem w rankingu stron w przyszłym roku.

:mrgreen:

Spokojnie fiesta , spokojnie pomyślimy , boje się o krytykę testerów Ci to dopiero są liderzy , nad liderami. :smiley:

Dobra ok. Ale chyba nie powiesz, że Twoje strony są lepsze od portali internetowych, już nie wspomnę tu o Onet.pl, ale np. Interia. Obojętnie. Powinieneś wiedzieć, że takie strony to piszą profesjonaliści, i dziwi mnie, że skoro masz pojęcie o takich sprawach, to krytykujesz strony, które piszą ludzie, którzy mają o tym pojęcie, są z zawodu programistami i w ogóle… Zresztą koniec tematu. Nie zamierzam Ci nic wmawiać, ani swojego zdania, ani swoich tez, bo to być może nie miałoby sensu i w ogóle.