Skąd mogę pobrać instalator Microsoft Office Word 2007 PL?

Muszę skąś pobrać microsoft office word 2007 polską wersje jezykową. Muszę napisać ważny dokument ale nie mam microsoft office word 2007. Proszę o szybką pomoc :slight_smile:

Niech spróbuje LibreOffice:
https://www.dobreprogramy.pl/LibreOffice,Program,Windows,21562.html .

A masz licencję? Bo to nie jest darmowy produkt.

Masz za darmo bardziej funkcjonalny program i w dodatku darmowy,polecony przez kolegę LibreOffice.

W ostateczności można skorzystać z Word Online, do jakiś nieskomplikowanych dokumentów powinien wystarczyć, tylko trzeba najpierw doczytać jakie są ograniczenia i inne zależne, żeby się nie okazało, że ktoś napisał dokument na pierdyliard stron a ten nie da się zapisać na dysku :wink:
Poza tym wymagane jest konto MS live.
https://office.live.com/start/Word.aspx?omkt=pl-PL#

1 polubienie

Z serwerów Microsoft raczej już nie pobierzesz starszej niż 2013.

Tego mi było potrzeba, aby pośmiać się w niedzielne popołudnie :wink:

@wiwi1199
https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/office

1 polubienie

Pobierzesz, na te stronie podajesz swój klucz Office 2007 i mail, MS wysyła Ci linka do bezpośredniego downladu, wiem bo sam to przerabiałem.
https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/office

Pytanie czy nie ma machlojek jak Windows 7 OEM, że strona do office obejmuje pełne pakiety a nie tylko Worda.

Nie ma, ja mam Offica 2007 OEM Home and Student, płyta dawno temu mi się gdzieś zawieruszyła, ta strona to była moja ostatnia deska ratunku gdy potrzebowałem instalki, pobranie ze 100% pewnego źródła, obraz zgodny z kluczem jaki posiadam, można wybrać język instalacji.

Zakładam ze posiadasz konto Google , Dokumenty Google załatwią sprawę.
https://www.google.pl/intl/pl/docs/about/

Pakiety Office od Microsoftu od zawsze były i są płatne .
Co więcej , za taką przyjemność liczą sobie jak za zboże :wink: .
Najlepszym rozwiązaniem będą darmowe narzędzia .
Jeśli jednak upierasz się przy MS Office ,możesz pobrać Microsoft Office 2016


to trial i będzie działać tylko przez miesiąc. W opisie programu znajdziesz klucz aktywacyjny.

był darmowy Excel i Word 2010 w ramach kontynuacji MS Works, ale to działo źle i pakiet po kilku użyciach nadawał się do usunięcia zazwyczaj. Plus że legalny na preinstalowanych maszynach.

Wiem, że nieco spóźniona odpowiedź, ale możesz spróbować Microsoft Windows and Office ISO Download Tool. Sam ściągałem tam windowsa10 aby przeinstalować system na laptopie żony jak również pobierałem instalkę office2007 Home and student, którego zainstalowałem na komputerze w domu rodziców. Ja już z Office2007 nie korzystałem gdyż obecnie opłacam subskrypcję office365, a płyta instalacyjna wspomnianego Offica2007 jakby się rozkleiła i nie nie chciała wystartować.

Polecam

Ostatnio wyszarzano tam starsze Office (2007, 2010).

Tak jak Semtex - mam office home and student 2007 na trzy stanowiska - wersja pudełkowa. Ale też na komputer bez napędu dokładnie na tej stronie, co Semtex - zweryfikowałem klucz i MS dał mi instalator exe.

@wiwi1199 - to nie jest pakiet do pobrania, bo chcesz coś napisać. Właściwie możesz uruchomić MSO jako trial - program pozwoli Ci kilka razy uruchomić się, coś napisać i zapisać. Potem zablokuje się. Tyle. Nikt Ci tutaj na forum nie da office z crackiem, czy z dobrym kluczem aktywacyjnym.

Bardzo ciekawa edycja oprogramowania. Nie spotkałem się z taką nigdy :slight_smile:

Yo!
Rzeczywiście - to jest office home and student 2007 na trzy stanowiska. W 2007 roku trafił się za małe pieniądze.
Zawsze, jak office, to word, bo tak korzystam, ale wiedziałem, że wersja dla studentów i poleciałem z nazwą…


Już poprawiam.

Jeden bez klucza nic nie zrobisz, a dwa za miesiąc ta wersja office traci wsparcie techniczne od MS (całkowicie). Od siebie polecam LibreOffice (darmowy i instalator znajdziesz na dobrychprogramach).

A na co komu wsparcie do office 2007? Aktualizacje, zabezpieczenia - to do poprawnego działania pakietu biurowego - zwykłe szykany. Bez tego działa na laptopie 8 rok - nie wysypał się jeszcze z pierwszej instalacji i tylko dołożyłem mu pakiet z dobreprogramy, żeby zapisywał do PDF. Na pc działa stabilnie od 2007 roku. Dodam, że na wine na komputerku w mintem - też działał lepiej, niż wbudowany pakiet.
Ludzie używają jeszcze office 2003 i nie rezygnują.

Ponad trzy lata mój XP nie ma wsparcia MS, choć nawet dorzucili ze strachu przed wannacry i tam takimi zagrożeniami. Więcej jest w tych poprawkach kontroli na użytkownikiem i sprawdzanie, czy aby produkty na komputerze są legalne.

Mój office jest względnie mały - niecałe 300MB. Drugie tyle cache - wyrzuciłem.
Libre office jest większy i korzystanie z różnych jego funkcji wymaga javy.

I co z tego, że traci wsparcie techniczne?
I co komu poradzi zamiana Microsoft Office na Libreoffice.
Ja w takim układzie proponuję Tobie, abyś wyprowadził się z domu / mieszkania na ulicę, bo niedługo będą podwyżki wody. Wystarczający argument?

Jeżeli autor wciąż szuka tego instalatora i ma dość odpowiedzi typu “zamień sobie na”, to zapraszam na priv.