Skąd mogę pobrać instalator Microsoft Office Word 2007 PL?

Bzdura zainstalowałem przed chwilą (18,03.2019 po godz. 14 ) Office Starter na maszynie wirtualnej z systemem Windows 7. Nic nie jest zablokowane, Uruchom instalator jako administrator, to jest jedyna wymagana opcja, Żeby nie byc gołosłownym na moim dysku Google wstawiłem film, możesz go pobrać bądź obejrzeć https://drive.google.com/file/d/15ksJ1FX4kxru8LAABsU10EmOxSMW6cfz/view?usp=sharing

Tyle że dalej to był “dodatek” (ja taki miałem z Office 2007 na XP z limitem 30-60 uruchomień) a nie program dla całych mas, sugerowanie się jedną wypowiedzią z YouTube to trochę za mało i nawet chyba za mało “lat” na określenie “porzucone” (tu też o tym przeczą łatki z np. 2018).

Przecież napisałem, że mam błąd “brak połączenia internetowego do pobrania potrzebnych plików”, kiedy odpalam setup jako admin. Jak wezmę ok, to ten setup się zamyka i tak w kółko. Więc może i u ciebie działa, ale u mnie nie.

Sprawdź jeszcze czy może Eset nie blokuje tego na zaporze? Jak widać to z poziomu raportów.

Np. panda porzuconą aplikacje “onet dysk” oznacza jako wirus i ruch sieciowy przy dopuszczeniu plików też określa na podejrzany.

Wszystko jest tak jak opisuje Emmers i pokazuje na YT, czyli OK!
Zainstalowałem 15:25 i jest wszystko w porządku, w/g filmiku na YT.

@anon25492837 - aTy wreszcie jakiego masz Windowsa - 10? Bo to się tyczy tej wersji…
@Emmers - miło, że wyszedłeś za opłotki PZD

Edit:

Na potwierdzenie

Wróciłem do Windows 7. Patrzę, że kolega wyżej zainstalował na Windows 7. Więc sprawdzę jeszcze raz wyłączając skanowanie ssl w Eset. Ale najpierw doprowadzę do końca aktualizacje systemowe. :slight_smile:


I to samo miałem na Windows 10 z i bez filtrowania w Eset. Więc nie wiem jak to zainstalowaliście.

Może czynniki losowe, u mnie dns CloudFlare przez pół roku miał źle zaindeksowaną witrynę i nie odnajdywał jej serwerów - zmiana na Google i nagle strona działa. Podejrzewam że dalej stan się nie poprawił i wykrywa że strona niedostępna.

Nie mam pojęcia, czego używa użytkownik, któremu to działa i może zainstalować tego office.

Każdy użytkownik Windows 7, 8, 8.1 i 10 może zainstalować Office 2010 Starter. Mogę ci to udowodnić instalując Office w twoim komputerze używając pomocy zdalnej np. Team Viewer.

Może a zgodność z licencją i “godnością” człowieka to dwie różne sprawy.

Teraz to niezły żart.

Na początek proponuje odinstalowanie wszystkiego co z MS Office jest związane. Jest taka aplikacja Microsoftu i sposób który na to pozwala. Później każdy Office instaluje sie bez problemu.
Aby usunąć pozostałości po pakiecie Office Starter oraz module szybka instalacja, postępuj zgodnie z poniższa instrukcją.

  1. Pobierz aplikację CleanC2R, która automatycznie usunie pakiet Office 2010 w wersji Szybka instalacja oraz inne wersje pakietu Office:

· http://www.gmayor.com/Extras/cleanc2r.zip

  1. Rozpakuj narzędzie CleanC2R następnie uruchom aplikację offcln.exe .

  2. W opcjach programu wybierz „ Completely remove all my previous version of Microsoft Office applications „ Następnie potwierdź Next aby odinstalować pakiet Office

  3. Uruchom aplikację CleanC2R.exe . Wyczyści ona pozostałości po module szybkiej instalacji.

Witam

Ostatnio również mierzłem się z próbą odzyskania office 2007 na starym komputerze w firmie. Klucz licencyjny oryginalny posiadałem, jednakże nie udało się wyszukać pliku instalacyjnego. MS kiedyś udostępnił pliki instalacyjne office 2007 (dawno nie musiałem instalować office 2007). Poszukałem troszeczkę na starym dysku i okazało się ze przezornie zachowałem plik instalacyjny
https://megawrzuta.pl/download/4de92bb55ae20236408eaa214e4aa152.html