Skąd się wzięły Wasze Nicki ? =)

no właśnie skąd ? :stuck_out_tongue:

Mój od imienia [Aurelia] jakoś się poprzekręcało literki i wyszło ‘Auka’ 8) … ksywę mam już 12 lat :slight_smile:

Pozdrawiam. :wink:

mój nick wziął sie z zamiłowania do fracuskiego :smiley:

:o Ja po francusku tylko umiem troszeczke :PPP BTW.mój nick sie wzioł z rejestracji Half-Life 2 demo :smiley:

U mnie podobnie jak u AuKaA (AuKI :hmmm: ) jest to kombinacja imienia z “zaznaczeniem” nazwiska :wink:

Sdar

a mój od monitora :slight_smile: siedziałem i nic mi nie przychodziło do głowy az tu nagle spojrzałem na monitor i PHILIPS srebnymi lierami mam napisane i tak juz zostało od przeszło 2 lat.

A ja mam grzena od nazwiska:D Już od 14 lat:D

A ja mam od wieku 23 lata,

w tym wieku ten sam nick miał też mój tata.

a no to pytanie sami sobie musicie odpowiedzieć :stuck_out_tongue:

jeśli nie skończy się nabijactwo to na pewno :smiley:


OT’y --> kosmos

coś mi to forum nie przypadło do gustu…

co nie zrobie, robie źle :?

Może lepiej jakby mnie tu nie było… :cry:

Przy takim rygorze czuje się tu jak szeregowy w wojsku :smiley: [przypuszczam, że on się tak właśnie czuje:P]

był taki topic,sam go założyłem :wink:

A moj wzialem stad ze chcialem sie zarejestrowac w Kurniku i wpisywalem to co chcialem, ale niestety nick byl juz zajety i wbilem to co popadnie i tak wyszedł HIROAQ :stuck_out_tongue:

A mój… no cóż lekcje Polskiego były czasami baaaardzo nudne

Mój się wziął od wirusa co mi na skrzynkę kiedyś przyszedł. oczywiście został rozszarpany ale mi sie go jakoś żał zrobiło ^^

sniper bo byłem w armi celowniczym kbw SWD, a to 00 to dlatego że wszędzie już jest jakiś sniper i dlatego dodałem… nio i na foteczce która się pokazuje przy wypowiedziach to właśnie ja…z moim ukochanym SWD :slight_smile:

A moj sie wzial od nazwy siekiery/toporu (axe) i kiedys przezprzypadek dodalem ‘l’ i powstal Axel :smiley:

:o też bym tak chciała :o :o

Mój…

mar od imienia (mariusz)

ch od nazwiska

88 od wieku

cała filozofi :smiley:

“Jason X” to nazwa 10-tej części filmu z serii “Piątek 13-ego”. Głównym jego bohaterem był maniakalny zabójca Jason Vorhees. Wybrałem tego nicka bo spodobała mi się ta nazwa (sam nie wiem czemu). A co do filmu “Piątek 13-ego” to go nie cierpię i uważam, że to jeden z najbardziej badziewiastych horrorów jaki powstał !!

Bartekn77 - Bartek - moje imie

N - pierwsza litera mojego nazwiska

77 - szczęśliwa liczba

Ja wymyśliłem swój nick podczas wymyslania dla swojego pierwszego adresu email, spodobał mi się ten nick i tak już zostało :smiley: