Skasowanie posta

dlaczego skasowano moje posta bez podania jakiejkolwiek przyczyny?

posta, który podkreślał istotny(jak dla mnie) charakter forum w temacie

ah ta kazaa


Zmiana tytułu na zrozumiały

Asterisk

Potwierdzam, widziałem to.

Może pozostaw zasady moderacji na forum moderatorom ??

Naprawdę Twoja pomoc w tym względzie jest zbyteczna.

to nie jest odpowiedź na moje pytanie…

Było o tym, wiesz, nie chce mi się wysliać i pisać tego na nowo bo wiele razy mówiliśmy…

Były postulaty o nieusuwanie sensownych i bezsensownych postów bez informacji. Ten był także sensowny :evil:

TUTAJ Jest cała dysputa na ten temat.

jak widzę zatem to wszystko jest jak grochem o ścianę… :frowning:

a zamknięcie topicu o historyjce to już wogóle woła o pomstę do nieba… :frowning:

DUCHu… szkoda naszego zdrowia i nerwów

Jak zauważyłes moderatorzy zupełnie nie reagują na uwagi kierowane pod ich adresem…

Mają do tego prawo… zaraz usłyszymy, że jak się nam nie podoba to możemy sobie znaleźć inne forum…

A co do tematu :arrow: Historyjka to trzeba się będzie zastanowić czy Admini nie powinni w ogóle usunąć działu “Na luzie” - przecież to zwykły “nabijacz postów”

P.S.

Pozdrowienia dla “nawiedzonego klucznika”

1 - Nawet tak pojemny dział ma swoje granice

2 - Powstał on jako zbiór topiców, z którymi nie

bardzo wiadomo było co zrobić

3 - Duchu nie narzekaj, nie narzekaj :smiley:

4 - Jak tak bardzo Wam zależy na likwidacji działu Na Luzie,

to mogę Wam po znajomości załatwić opcję zerową - zaczniecie

od nowa. Nie sądzę jednak by zyskało to aprobatę

Update:

Skąd wniosek, że tak bardzo (słowo “strasznie” użyte w taki sposób denerwuje mnie tak samo jak słowo - zajebisty…) nam zależy?

Świetnie mnie zacytowałeś (mógłbyś chociaż czytać to co piszesz - taki cytat jest bez sensu…) :x

Tak wyszło - jakbym Ci napisał, o bezsensie Twojego posta - ojojoj !

To był jedynie sarkastyczny żart, a Ty go sprowadziłeś do wulgaryzmu.

Lepiej wróć do meritum, jak nie czujesz bluesa :x

Może tym razem sie uda. Zauważ że ten sam temat powraca po niedlugim czasie…

Czy to takie trudne zostawić po sobie ślad po wprowadzeniu zmian (lub po usunięciu posta)? To już nawet nie chodzi o cytowanie usuwanego posta… ale chociaż o info ze coś takiego (mówie o usunięciu) miało miejsce…

No chyba, że wolicie działać z ukrycia - jeśli tak to bądźcie konsekwentni - koniec z info o zamykaniu tematu etc… Niech moderator będzie anonimowy zawsze i wszędzie!

Pomyliłeś adres - zawsze podaję takie info, wię nie generalizuj :x

dlatego jestem pewien, że mój post poleciał w kosmos dzięki uprzejmości pana : fiesta

i w sumie mam to gdzieś, ale temat o ściąganiu gier przez KaZaA chyba powinien wogóle nie mieć tutaj na forum prawa bytu na co chciałem zwrócić uwagę, ale że w owym topicu głos zabierał moderator to trzeba było zręcznie posta puknąć z armaty… tyle, że marny skutek bo znowu zaczęła się nagonka jak najbardziej słuszna :frowning: :frowning:

Ale ktoś tych info nie zostawia… gdyby wszyscy zostawiali nie bylo by problemu… a tak jak udowodnisz, że Ty tak nie robisz?

Regularnie tak jest.

Szykuje się rewolucja w moderowaniu na tym forum :x !!

“(…)marzenia, te duże i te maleńkie(…)”

Cuda się zdarzają.

Tego typu działalność(usuwanie ciche postów)nazwałbym dioksyną !!

Dlaczego tak?Bo działa po cichu,nie ma ani smaku ani zapachu i jest skuteczna. :!: :wink:

Dioksyna i wszystko jasne. :stuck_out_tongue: