Składanie komputera, kilka rozterek

Po co mu X38?

To bardzo dobra płyta główna dobra do overclockingu

Każda płyta na chipsecie intela jest dobra do o/c.

Ta jest dość tania choć nie najtańsz i ma rozbudowane chłodzenie chipsetu.

No ja uwazam, ze w tej cenie lepszym wyborem bedzie akurat MSI Platinum P45.

http://icomp.pl/produkty.php?sid=plyty_glowne-328

Takze dobre chlodzenie, mozna wlozyc wiecej GB RAM’u w przyszlosci, wiecej wejsc USB, dobra karta muzyczna i jest tansza. Polecam!

Z nią jest jedynie taki problem, że komputrnik, gdzie będę zamwiał, nią nie dysponuje. A za tego Asusa krzyczą sobie aż 610 zł…

A jeszcze powiedźcie mi jak z zasilaczem? Wystarczy polecane wcześniej 500W? Jaki kupić?

To już prędzej wziąłbym Gigabyte GA-x38-DQ6

BTW: Komputronik jest bardzo drogim sklepem.

Komp musi byc koniecznie z Komputronika? Ja bralbym z apollo.pl lub agito.pl.

To już dużo lepsza jest MSI Platinum P45.

Nie do końca. P45 nie ma CF x16 :stuck_out_tongue:

Komp nie musi być z komputronika, ale tylko tam mieli wszystkie części. W apollo nie mieli dysku, a taniej jakoś nie wyszyło. Jakie sklepy dobrze zaopatrzone jeszcze polecacie? No i co z tym zasilaczem? I jak ostatecznie z płytą główną?

Dobrym skleprm jest icomp.Płyte główną weż Asus P5E X38 albo MSI Platinum P45 ,cenowo prawie się nie rużnią ale troche lepsz jest MSI Platinum P45 .A jaka grafa wtedy będzie wiadomo jaki zsilacz

Grafa to radeon 4850 Asus’a… więc jaka zasiłka?

Czemu ASUS’a? Lepiej wez od Gigabyte albo Powercolor - ten sam produkt z inna naklejka a taniej.

Stanowczo odradzam weż sobie GF 9800GTX , a zasilacz do tego weż OCZ SxS 500W.

@mirra273

Czemu odradzasz? HD4850 bije 9800 w wielu grach w wyzszych rozdzielczosciach jak 1280 na 720 i wyzej. Lepsza niz ten GF i tansza!

Odradza bo jest fanboy’em nvidii. Ja mam Radeona od kilku lat i sie dobrze sprawuje teraz wymieniam na Powercolor Ati Radeon HD4850.

A dlaczego odradzasz tego Radeona? Przyznam, że ja też do Ati nie mam zaufania, ale ta seria podobno jest niezwykle udana.

Jest nie dużo droższ a ma większe taktowania.Sprawdzi!!

Ja pierdziu…

Chłopie, jeśli ty myślisz, że o wydajności karty grafiki decydują głównie taktowania, to prezentujesz wiedzę na poziomie szkoły podstawowej.

Hep? I co z tego, ze ma wieksze taktowania? I tak HD4850 kladzie tego 9800GTX. Bo nie o taktowania bowiem tu chodzi.