Składanie komputera, kilka rozterek

W takim razie w końcu jaką zasiłkę wziąć do takiej grafiki? Może być OCZ SxS 500W?

Bierz tego OCZa

Radeon HD4850 ma więcej jednostek cieniujących od GF 9800GTX+.Sprawdź !!

Popieram Scorpio ,OCZ SxS 500W to bardzo dobry zasilacz i nie drogi .Polecam :smiley:

Tak ale czy wystarczy mocy na ten sprzęt? :>

Starczy…

Spokojnie starczy .

Dobrze, w takim razie chciałbym teraz podsumować cały zestaw, a ostatecznie wygląda on tak:

Pamięć RAM: OCZ Technology 2x 2GB DDR2 1066MHz Reaper EPP CL5 Heatpipe

CPU: Intel Core2 Quad Q9550 2,83 GHz (S775/45nm) BOX

HDD: Samsung SpinPoint F1 640 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)

GPU: Radeon 4850 Asus 512MB 2xDVI (PCI-E)

Płyta główna: ASUS P5E X38 S775

Zasilacz: OCZ StealthXStream 500W

Czy może być? :slight_smile:

Prosiłbym o szybką odpowiedź, bo chcę już zamawiać ten komputer :slight_smile:

Przepraszam najmocniej za nieuczciwe pozycjonowanie, ale chciałbym uzyskać odpowiedź na ostatnie pytanie, ponieważ wstrzymuję się z zakupem tego zestawu do czasu poznania Waszej opinii. Jest dla mnie bardzo ważna.

Przepraszam za takie zachowanie…

Nie wiem jak ty ja bym wźoł zamiast 4850 GF 9800GTX ma wyższe taktowania i jest nie dużo

droższy reszta jest spoko :slight_smile:

Ok, a tak jeszcze na wszelki wypadek. Jakąś obudowę do tego polecacie?:slight_smile:

coolermaster elite 33x, ale tej nvidii nie opłaca się brać chyba że chcesz koniecznie

Czemu muj kolega ma tę karte i nie narzeka :stuck_out_tongue:

Nie narzeka, bo nie miał czegoś lepszego w “lekko niżej” cenie.

Lekko nizszej? GejForce 9800GTX od 550zl do 600zl. Radek 4850 od 430zl do 550zl. Jest roznica? A Radek dodatkowo leje tego GF’a. Brac go dla firmy ? Bierz Radzia.

Ja niestety na nadmiar pieniędzy nie narzekam, więc tak czy siak będę musiał się zdecydować na tego Radeona. Mimo, że byłem wyznawcą Nv ;).

Tylko jest mały problem, zasilacz OCZ StealthXStream 500W nie jest dostępny na agito.pl. Możecie polecić coś z tego sklepu co jest równie dobre?

Morzesz kupić przez icomp.pl

Zależałoby mi żeby zamawiać z jednego sklepu, wszystko razem. Czy to jedyny godny polecenia zasilacz?

Oczywiścię że nie ale to bardzo dobry i nie drogi zasilacz radziłbym wźąć ten.

Ew. można szefa brać:

http://www.profnet24.pl/index.php?produ … od_id=3802