Skoda Fabia - bezpieczniki

Uszkodzone przełączniki u kierowcy

@m4s i myślisz, że zgranie z alarmem/odblokowaniem samochodu pilotem to przypadek ?

Aaaa, czasami wyświetla się ikonka pomarańczowa, która mówi że jest przepalona żarówka. Wszystkie świecą dobrze…

Krzychu, kadetem tera

Najprościej zajrzeć do instrukcji obsługi samochodu, a nie na forum w DP.
Są specjalistyczne portale. To tak trudno je znaleźć?

Np. http://forum.skodaclub.pl/tech-fabia3/

Instrukcję mam, ale tam nie opiszą mi co robić gdy…

Są fora to fakt, ale nie chciało mi się tam rejestrować. A że jestem tutaj to zapałem nikomu nie przeszkadzając. Zluzuj gacie.

Jesteś nowy na forum, więc się zapoznaj z zasadami zachowania i odpuść sobie na przyszłość uwagi pod czyimś adresem:

Tak po prawdzie, to co ci przeszkadza ten temat i jak on narusza regulamin?

Czyli wolisz iść do monolopowego po poradę dotyczącą najlepszego chłodzenia CPU licząc na cud niż iść do sklepu komputerowego, wybrać i od razu zakupić za poradą prawdopodobnie lepiej ogarniętego w temacie sprzedawcy?

Już nie mówię o otwarciu instrukcji samochodu, gdzie masz wszystko ładnie rozpisane, a jak aktualnie nie posiadasz to w sieci na 99% znajdziesz - mam na myśli szczegółową, bo są też te skrócone.

Dzisiaj wiedza na forach poświęconych konkretnym markom samochodów to coś, co kiedyś wiedzieli tylko fachowcy. Rejestracja na takowych to niemal obowiązek dla każdego posiadacza samochodu by z byle pierdołą nie jeździć do mechanika.

Na tym forum co najwyżej możesz dostać ogólne wskazówki, bo statystycznie ilość posiadaczy tego samego modelu samochodu jest tu znikoma. Według mnie sam sobie szkodzisz tym lenistwem, bo tym jest brak chęci rejestracji tam, gdzie napewno Ci pomogą.

3 polubienia

I zacytował gościa, który swoim zachowaniem pokazują jak ma całą społeczność DP w tyłku :slight_smile: