Skórka do Windows XP

Witaj. Jestem tu nowy i niewiedziałem do jakiego działu dodać ten temat, padło tutaj.

Mam problem. Na windows XP zainstalowalem skórke Vista Inspirant 2.

Chciałbym to usunąć jak? właśnie chciałbym sie dowiedzieć ale jak odinstaluje tą nową skórkę wróci ta standardowa poprzednia?

bardzo prosze o pomoc :slight_smile:

PS : Prosze nie pisać mi o formatowaniu czy coś w tym stylu bo to nie wchodzi w gre.

Surenos , nazwij temat konkretnie. Przeczytaj proszę regulamin forum.

C:\WINDOWS\Resources\Themes i tam masz tą skórkę. Usuń ją i już.

Jak instalowałeś jako programik to w dodaj usuń.

A jak już usuniesz, to normalne, że wróci standardowa. Skoro jej nie będzie, to co miałoby Ci wyświetlić?

ale gdy prubuje usunąć ta skórkę w Resources który nazywa sie Theme prubuje to usunąć ale pisze że jest aktualnie używany przez inną osobe lub program.

Niestety nie zawsze jest tak łatwo. Kiedyś zainstalowałem skórkę, która po prostu podmieniała pliki systemowe i w takim przypadku niestety jedynym rozwiązaniem jest ponowne zainstalowanie systemu.

jest program unlocker, i przy pomocy tego programu usuniesz

Ludzie… Zmień wygląd XP na klasyczny,następnie normalnie ten pakiet odinstaluj przez dodaj/usuń programy… Skończy się odinstalowywanie to poprosi Cię o restart kompa,zrestartujesz i nie masz tego pakietu… Ikona “Mój komputer” jak i podobne ikony folderów mogą zostać takie same,to częsty problem userów po odinstalowaniu.Na szczęście można ściągnąć sobie domyślne ikony albo przywrócić stare przez rejestr.

Popieram mojego poprzednika , a jeżeli chcesz usunąć to badziewie razem z wpisami do rejestru to proponuję programik :Revo Uninstaller , który znajdziesz tutaj : http://www.instalki.pl/programy/downloa … taller.php, albo : http://www.programosy.pl/program,revo-uninstaller.html :lol: :lol: :lol:

aha, pamiętaj żeby deinstalację przeprowadzić w trybie awaryjnym;) zawsze to bezpieczniej

hej bo ostatnio od zainstalowania tej skurki po wylaczeniu komputera wlaczam ejszcze raz i sie nie wlacza musze za kazdym razem zrestartowac o co chodzi?

PS : zrobilem tak ze prawym przyciskiem mysze kliklem na pulpit i wybralem kompozycje klasyczna narazie tak zrobilem ale ta nowa skurka nadal jest na moim komputerze?

ale co Ci się nie włącza? szczerze mówiąc nic nie rozumiem… Włącz kompa i naciskaj klawisz F8 cały czas . Tutaj masz małą podpowiedź :

http://search.microsoft.com/results.asp … b+awaryjny , następnie odinstaluj to badziewie … tak jak już Ci doradzaliśmy. :x :x :x

Przecież ostatnio był identyczny temat

vista-inspirat-ultimate-usuwanie-t370177.html?hilit=inspirat

To ja napisze tak jeszcze raz. Mojemu koledze też zainstalowałem i tez chce osunac ale on nie ma internetu prosze o prosty sposub usuniecia tego bez jakiegos usuniecia konta uzytkownika prosty sposub najprosciejszy prosze o dobry poradnik bo jestem poczatkujacy.

Aby usunąć Vista Inspirat wejdź w tryb awaryjny Windows - przy uruchamianiu (zanim pojawi się ten ekran z paskiem ładowania i napisem Windows XP) naciskaj F8 lub F7. Gdy pojawi się lista wybierz z niej “Tryb awaryjny”. Zaloguj się na konto “Administrator” (normalnie nie jest widoczne), następnie w oknie dialogowym, które się pojawi kliknij “Tak”. System się uruchomi. Wejdź w Start, Panel Sterowania, Dodaj lub usuń programy, znajdź tam pozycję Bricopack Vista Inspirat 2 (lub coś w tym stylu) i naciśnij “Zmień/usuń”. Potem już tylko klikaj “Dalej” w kreatorze deinstalacji. Po tym uruchom ponownie komputer - pozwól systemowi normalnie się uruchomić. Jeśli zostaną jeszcze Vistowate ikonki. Otwórz “Właściwości ekranu” (prawy przycisk myszy na pulpit, Właściwości), przejdź do karty “Ustawienia”, rozwiń listę “Kolory” (lub coś w tym stylu) - wybierz “Średnia (16 bitów)” i kliknij “Zastosuj”, teraz ponownie rozwiń listę i wybierz “Najwyższa (32 bity)”, kilknij “Zastosuj” i potem “OK”. Powinny wrócić stare ikony. To chyba wszystko.

1 polubienie

C:\WINDOWS\Resources\Themes i tam masz tą skórkę. Usuń ją i już.

Jak instalowałeś jako programik to w dodaj usuń.

A jak już usuniesz, to normalne, że wróci standardowa. Skoro jej nie będzie, to co miałoby Ci wyświetlić?

Zmień na inna skórke i bedzie git ;p

Pozdr;/ Siwy

ok dzieki zrozumialem wole ten sposa nie istnieje mozliwosc zmiany ikonek nie usuwajac vista inspirant? prubowalem usunac ten plik w resources nazywal sie theme ale pisalo ze jest aktualnie uzywany przez osobe lub program a ja niewiem czy instalowalem jako program poprostu sciaglem instalke i tyle. A jesli zeczywiscie zainstalowalem to jako program to powiedzcie jaki konkretnie program mam usunac w dodaj/usun programy.

W ogóle nie rozumiem o co Ci chodzi. Przecież na poprzedniej stronie masz sposoby odinstalowania Vista Inspirat 2. Podałem nawet link do tematu. Ty też napisałeś, że ten program wcześniej zainstalowałeś. To nie jest jakiś pojedynczy plik, ale rozbudowany program do transformacji wyglądu systemu. Nie da się tego usunąć bez odinstalowania. Zapomnij o radzie usunięcia jej z windows/resources/theme póki nie usuniesz całego pakietu Vista Inspirat 2.

dobra sory poprostu coś ominąlem chyba odinstalowalem to badziewie w revo uninstaller ale niepotrzebny byl zaden tryb avaryjny aha jeszcze ten drugi problem niewiem co mam zrobic zaskanowalem avastem caly komp 2 virusy usunalem zmienilem skurke na windows xp jest wszystko na najlepszym pozadku ale gdy np gram do 22.00 i konczer gre ide spac. np o 10.00 wlaczam komputer i ciagle jest ciemny obraz nic sie nie pokazuje musze resetowac za kazdym razem pomoze mi ktos?