Skradzione konto steam

panowie robiłęm ten formularz na edgu i jest to samo co na chrome czyliu ze Napotkaliśmy problem podczas weryfikacji captcha, wprowadź ją jeszcze raz.:(((

wiecie co z tym zrobić ?

Hej pisze drugi raz bo sytuacja sie nie wyjasniłą mam problem, moje konto zostało skradzione mam dostęp do maila ale e mail na koncie steam został zmieniony nie wiem jakim cudem napewno nie mogę gdy robie formularz steam po podaniu danych i wpisaniu wszystkich kodów pierwszego emaila na steam itp itd pisze ze nie powiodłą sie weryfikacja captcha nie mam zadnych adblockó probowalem z innych przegladarek pomocy zaleazy mi na tym koncie.

Załóż temat na pomocy Steam, zakładając konto pomocowe.
Wykaż że ty jesteś właścicielem tamtego konta, podając:

  • swoje pełne dane użyte podczas rejestracji: imię, nazwisko, mail, datę urodzenia, miejscowość, adres …
  • skan dowodu osobistego
  • jeśli posiadasz klucz licencyjny gry przypisanej do konta (forma fizyczna) - zdjęcie kodu z dołączoną karteczką z dzisiejszą datą
  • jeśli posiadasz wersję cyfrową kodu ze sklepu np, to weź zrób podobnie

Opisz dokładnie co zrobiłeś, do czego masz a do czego nie masz dostępu i czekaj na odpowiedź. Steam może Ci trochę przeciągnąć czas odpowiedzi ale na pewno pomogą.

A tak z drugiej belki - nie dubluj tematów. Pisałeś o nim 2 dni temu. Cierpliwości i używaj zabezpieczenia dwu-etapowego

1 polubienie

Spróbuj z tego poradnika

1 polubienie

jak zalozyc konto pomocowe możesz wyjasnić ?

https://help.steampowered.com/pl/ - zakładasz nowe do pomocy technicznej

okej ja mam drugie konto jestem zalogowany gdzie mam podac te dane ? żeby nie walnąc gafy

piszesz do pomocy technicznej steam: