Śmieszne wypowiedzi na różnych forach ;)

Widzę, że odezwał się ostatni “najmądrzejszy” moderator na tym forum (pozostali tacy już “wyginęli”).

Sprawdź ile ograniczeń ma standardowo tego typu ostęp do internetu i czy tak ograniczone łącze można nazwać łączem z pełnoprawnym zewnętrznym IP.

Z mojej strony EOT, nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo nigdy nie przyjmujesz żadnych argumentów o czym wiele razy Ci pisałem.

Jakie to są ograniczenia?

No właśnie, jakie ograniczenia? Jakoś w Play nie zauważyłem ograniczeń, nawet VPN sobie postawiłem na ich łączu. Nie wiem jak jest u innych operatorów, w każdym razie internet mobilny != brak publicznego IP. Poza tym publiczne IP to publiczne IP, czy ma ograniczenia, czy nie, takiego podziałunie ma, sam go sobie teraz wymyśliłeś, próbując bronić głupotę jaką napisałeś. Jak zawsze mało wiesz, a się mądrzysz.

Twoje argumenty są po prostu słabe.

 No to mamy upartego “służbistę”  :wink:

Nie udało mi się zachować powagi.1058.thumb.jpg.f7aad34388f537376fd1b11a6

http://forum.dobreprogramy.pl/box-tv-dongle-519232t.html

 

Brak słów

03d8d31d229e041bmed.jpg

:slight_smile:

Sulechowski Dom Kultury 

A można tak przepis na “piczenie” 

Może nie śmieszna wypowiedź, ale Google odpowiadający na zapytanie zupełnie czym innym niż można by się było spodziewać: http://i.imgur.com/Eixv5UA.png

Ach, co za strach?

001112.jpg

Moderatorowi linki się pomyliły, tak to jest gdy się przegląda wiadomości w sieci i robi porządki na forum :wink:

Oj tam :slight_smile: Dziękuję za czujność, link poprawiony a powyższe zdjęcie niech zostanie na pamiątkę.

Hej,

Swoją drogą dobrze, że to był taki całkiem nieszkodliwy link. Mógłby być gorszy… :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Insynuujesz coś ? :stuck_out_tongue:

Pewnie głodnemu chleb na myśli :stuck_out_tongue:

Hej,

Tak, a pojedzony głodnemu wypomni. :stuck_out_tongue: Oczywiście ja nic nie insynuowałem. A bynajmniej nie było to moim zamysłem.

Pozdrawiam,

Sam babole z copypaste robię pare razy dziennie, chociaż zazwyczaj w świat to nie idzie.

Jejku, mod też człowiek? :wink: To nie macie tam samych perfekcyjnych cyborgów?

Wychodzi na to że tak :wink: