Śmieszne wypowiedzi na różnych forach ;)

Temat od wczoraj na forum Firefoxa:

Ale nie zrozumieli, więc autor tak:

… na dól po pasku b15d149578f5f304.gif

Kot mądrzejszy od właściciela:

 

Ha, ha! Są też inne “opcje” kota - może uznać klawiaturę za kuwetę, albo pazurami łuskać klawisze. :stuck_out_tongue:

Ja myślę żeTen kotek to haker komputerowy :slight_smile:

Kot potrafi, właściciel nie… i dlatego tęsknię za latami '90 - nie było kretynów, który korzystali z urządzeń których nie rozumieli i nie potrafili obsłużyć.

A kot zawsze mi się prędzej kojarzy z:  A4Tech_wwt-13_trackball_87945.jpg |
niż zwierzakiem.

Temat lenia:

Nakrzyczał i tyle.

 

Miesiąc problem, świeżo po formacie 716beff47e4872db.gif

 

Problemy pierwszego świata.

Hej,

 

Może po prostu trzeba zmienić mamę, albo przeciąć rurę z wodą, tak co by nie dało się umyć. :stuck_out_tongue: Zostaje jeszcze opcja z dziurą w wanie bądź brodziku prysznica. :smiley:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Zastanawiam się - ile jest Joko10?

http://www.dobreprogramy.pl/423831,Joko10,Komentarze.html

Jak widać na portalu - reklamiarka płatnego bitdefendera, którego wielu przeklęło, oczywiście z pewnych względów przeklęło bitdefendera, a nie Joko10… a ich jest wiele.

 

Może to nie do końca wypowiedź, ale profesjonalnie zrobiony “print screen” wrzucony na jedno z for wędkarskich.

2.jpg

Ja wezmę parę rybek z chęcią.

Korzystając ze smartfona, czasem zrobienia “printscreena” w taki sposób jest dużo szybsze i wygodniejsze niż za pomocą dedykowanego klawisza.

 

Tak, a później wrzucenie tego na kompa a następnie na forum. Zdecydowanie szybsze i wygodniejsze.

Na kompa i na forum nie. Ale gdy mam coś wysłać komuś na Facebooku - to szczególnie, gdy nie mam dostępu do oprogramowania pozwalającego na szybkie zrobienie screenshota i zuploadowanie go na serwer - “screenshot” w formie zdjęcia zrobionego telefonem to dosłownie kilka tapnięć, a sposobem “poprawnym” - trzeba zrobić zrzut klawiszem Print Screen, wkleić do jakiegoś edytora, zapisać dbając o to, by zapisało się w jakimś rozsądnym formacie, zuploadować na serwer, i dopiero można wysłać link.

Wy tak na poważnie? Na kompa i forum - to z LightShot na wszystkie windowsy - z poziomu robienia screena można nawet na Twitter, czy FB, albo nie. Klika się klawiszem Print Screen i zaznacza obszar np jedna nóżka - i od razu zapodaje na media społecznościowe. LightShot łączy z takim faceta bookiem. Dostępny rozsądny format PNG i mniej rozsądny JPEG. BMP można sobie zapisywać na dysku, nawet w tajnych obrazach…

 

Kcp21: A który jest głupim formatem?

40c0a437612b83ebmed.png

BMP, na ten przykład :slight_smile:

 

To co mówisz jest w porządku, jeśli mowa jest o twoim własnym komputerze i twoim własnym (standardowym) systemie.

Tak jakby - na moim nieprzymuszonym systemie i komputerze dużo fotek mam w formatach tiff, czy bmp, ale chodzi o to, jak je zapodawać na fora, czy portale społecznościowe w kilka kliknięć. Czyli na zapodaj.net można bmp - masz tam - udostępnij na facebooku a jak wygląda to udostępnianie, to nie wiem, bo nie mam konta na facebooku. Do zapodania obrazka na forum, to tylko najwyżej png - na zapodaj.

Dlaczego ? Forumowa galeria działa całkiem sprawnie, chociaż znając życie po aktualizacji wszystko przepadnie :stuck_out_tongue:

Yyy - jakoś sprawnie nie daje się dodać bmp, ani tiff, - już prawie było, ale się sprawnie zbyło.

Mam na dysku niedozwolone pliki obrazków… Powinien być banik przynajmniej, albo jakieś dybki…

001716.jpg