Śmieszne wypowiedzi na różnych forach ;)

 

Problemy pierwszego świata.

Hej,

 

Może po prostu trzeba zmienić mamę, albo przeciąć rurę z wodą, tak co by nie dało się umyć. :stuck_out_tongue: Zostaje jeszcze opcja z dziurą w wanie bądź brodziku prysznica. :smiley:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Zastanawiam się - ile jest Joko10?

http://www.dobreprogramy.pl/423831,Joko10,Komentarze.html

Jak widać na portalu - reklamiarka płatnego bitdefendera, którego wielu przeklęło, oczywiście z pewnych względów przeklęło bitdefendera, a nie Joko10… a ich jest wiele.

 

Może to nie do końca wypowiedź, ale profesjonalnie zrobiony “print screen” wrzucony na jedno z for wędkarskich.

2.jpg

Ja wezmę parę rybek z chęcią.

Korzystając ze smartfona, czasem zrobienia “printscreena” w taki sposób jest dużo szybsze i wygodniejsze niż za pomocą dedykowanego klawisza.

 

Tak, a później wrzucenie tego na kompa a następnie na forum. Zdecydowanie szybsze i wygodniejsze.

Na kompa i na forum nie. Ale gdy mam coś wysłać komuś na Facebooku - to szczególnie, gdy nie mam dostępu do oprogramowania pozwalającego na szybkie zrobienie screenshota i zuploadowanie go na serwer - “screenshot” w formie zdjęcia zrobionego telefonem to dosłownie kilka tapnięć, a sposobem “poprawnym” - trzeba zrobić zrzut klawiszem Print Screen, wkleić do jakiegoś edytora, zapisać dbając o to, by zapisało się w jakimś rozsądnym formacie, zuploadować na serwer, i dopiero można wysłać link.

Wy tak na poważnie? Na kompa i forum - to z LightShot na wszystkie windowsy - z poziomu robienia screena można nawet na Twitter, czy FB, albo nie. Klika się klawiszem Print Screen i zaznacza obszar np jedna nóżka - i od razu zapodaje na media społecznościowe. LightShot łączy z takim faceta bookiem. Dostępny rozsądny format PNG i mniej rozsądny JPEG. BMP można sobie zapisywać na dysku, nawet w tajnych obrazach…

 

Kcp21: A który jest głupim formatem?

40c0a437612b83ebmed.png

BMP, na ten przykład :slight_smile:

 

To co mówisz jest w porządku, jeśli mowa jest o twoim własnym komputerze i twoim własnym (standardowym) systemie.

Tak jakby - na moim nieprzymuszonym systemie i komputerze dużo fotek mam w formatach tiff, czy bmp, ale chodzi o to, jak je zapodawać na fora, czy portale społecznościowe w kilka kliknięć. Czyli na zapodaj.net można bmp - masz tam - udostępnij na facebooku a jak wygląda to udostępnianie, to nie wiem, bo nie mam konta na facebooku. Do zapodania obrazka na forum, to tylko najwyżej png - na zapodaj.

Dlaczego ? Forumowa galeria działa całkiem sprawnie, chociaż znając życie po aktualizacji wszystko przepadnie :stuck_out_tongue:

Yyy - jakoś sprawnie nie daje się dodać bmp, ani tiff, - już prawie było, ale się sprawnie zbyło.

Mam na dysku niedozwolone pliki obrazków… Powinien być banik przynajmniej, albo jakieś dybki…

001716.jpg

 

Ej, wyolbrzymiłem to. To nie kontuzja.

Nie, że aż dostałem kontuzji, tylko, że aż zabolało.

Jak to mawiał klasyk - są na świecie rzeczy, o których się filozofom nie śniło :slight_smile:

Hej,

 

Ja myślę, że w takiej sytuacji, wizyta u specjalisty jest bardziej niż konieczna. :slight_smile:

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

Na forum programosy był wałkowany temat “Bezprzewodowy kabel usb do drukarki”. d75e623506d27b03.gif

 

niektóre kable bezprzewodowe to kawał zaawansowanej technologii :stuck_out_tongue: