Sp2 pl już jest

Witam serdecznie. Właśnie przed chwilą zainstalowałem z “windows Update”.

Serdecznie poadrawiam - Janusz.

W końcu jest ten SP2. :slight_smile:

Potwierdzam.

Ja jakos juz ktorys raz aktualizuje z windows update i nic nie ma

Może serwery są przeciążone. Mi SP2 ściąga się baaaardzo powoli.

u mnie też jest, ale pobieram i zatrzymało się na 27% i nie chce dalej iść :?

Faktycznie jest. Już pobieram.

Dzięki za Info

Już zainstalowałem z WU, ale pytanie czy jest już autonomiczny plik z SP2 Pl ?

U mnie jeszcze nie ma. Mam nadzieje ,ze juz jutro bedzie.

Edit: o juz jest :wink: --> dzieki za info.

Obciążenie jest napewno. Na pierwszym kopie poszło gładko, ale przy kolejnym pobraniu na innym kompie przymuliło na 27% - tak jak pisał Granny - na dobre pół godziny. Teraz troszkę się ruszyło i jako tako idzie.

Też mi zamula,zastanawia mnie czy nie postawi krzaczków przez nie certyfikowane style?Zaraz się przekonam.

Gdy uruchomisz ponownie zobaczysz styl klasyczny - wyłączy twój niecertyfikowany styl - patchery dla Visty SP2 znajdziesz np. na Deviantart.

Hmmm dlaczego plik z SP2 ma tylko 89,1Mb a nie tak jak wcześniej pisali 400 coś

gallery/image_page.php?album_id=3&image_id=1485

I screen dla podglądu

Ma taki rozmiar ponieważ jest to wersja przystosowana do pobierania przez WU

Zainstalowałem i od razu odinstalowałem,system zamulił,co jest poniekąd zaskoczeniem,tak mi namieszał że po deinstalacji już nie dało się korzystać ze zmiany stylów w sunrise konfigurator,system wyglądał jak Win98 :slight_smile: ,przywróciłem system i wszystko gra.

Możesz podać link?Czy po załataniu będzie działać na Vista Sunrise Konfigurator?

ściągam, na razie 33 % i Idze b. Dobrze. Transfer taki jak normalnie, czyli nic nie przeciążone.

image_id: 1486

Ktoś jakieś benche wydajnościowe robił?:F

O ile mnie pamięć nie myli, to ten SP nie wprowadzał nic co poprawiłoby wydajność czy optymalizacje…

Ale za to dostane support Blue Ray. WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW :x

No to instalujemy 7ke :stuck_out_tongue:

gdyby się ciągło po 700-800kb to znaczyło by to że są przeciążone servy, a mi się już zassało czyli jest OK.

Kilka osób w tym temacie, że zamula system czy to prawda ?

U mnie różnicy nie widać. Przybyły dwa nowe procesy z net framework, wszystko ok.