Społeczność radzi, ale jak tam napisać nowy temat?

Przycisk akurat tam jest nieaktywny.


Naprawić, zepsuć, ale na działać! :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

U mnie działa. :slight_smile:

Zatem pewnie to kwestia uprawnień.

U mnie też działa, a nie mam nawet metki eksperta :stuck_out_tongue_winking_eye:

U mnie nie działa :slight_smile:

2 polubienia

W basilisku, w palemoonie i w innych na firefoxie - nie działa.
Jakiś dział walnięty.

@januszek i @Bogdan_G nie macie członkostwa w grupie “stali bywalcy” jak ma @anon741072 i dlatego Was nie puszcza. Nie powiem Wam czemu. Wymagania to

Użytkownicy serwisu, którzy w ciągu ostatnich 90 dni:

  1. odwiedzili serwis przez przynajmniej 30 dni
  2. napisali minimum 100 komentarzy lub
  3. napisali minimum 5 wpisów na blogu

Być może coś się wyszpało i członków grupy “eksperci” teraz nie uwzględnia w tej grupie. Będąc ekspertem nie można mieć statusu stałego bywalca zdaje się… Nie pytajcie.

Ciekawe bo mam dostęp do działu “stali bywalcy”.

Z uprawnieniami na forum to już nie pierwszy raz cyrki

1 polubienie

Grupa stałych bywalców to nie to samo co forum dla stałych bywalców… Tak, wiem…

2 polubienia

Też nie mogę utworzyć nowego tematu w tym dziale, a widzę go i mogę komentować.

Tak się zastanawiam, bo regularnie teraz przesiaduję na forum. 90 dni chyba minęło i byłem chyba aktywny ponad 30 dni. Ale nie mam jak tego sprawdzić :joy:

Cyrku cdn:
Ale mam możliwość tworzenia nowych tematów w bywalcach! Tylko ten jeden dział w bywalcach “społeczność radzi” jest durny. Akurat nie ma dnia, żebym nie zaglądał, albo coś nie napisał.

Ja myślę, że odpowiedź nam da na pewno @tomekb. :slightly_smiling_face::wink:

1 polubienie

Napisałem przecież, że dział “stali bywalcy” to nie to samo co grupa “stali bywalcy” jak porąbanie to nie brzmi…

Opiszę to jak ja to rozumiem. Jako ekspert masz dostęp do działu dla bywalców z automatu, ale forum z radami dopuszcza tylko tych, co są w grupie stałych bywalców. Ekspert ma tę same przywileje co członek grupy stałych bywalców, ale grupa ekspertów nie jest grupą stałych bywalców więc dostępu nie ma.

A czytałeś co napisałem wcześniej? Zacytuję.

Jest niemożliwe, abym już nie spełniał wymogów do należenia do grupy, o czym wspominałeś wcześniej.

Bo masz za dużo oflagowanych wpisów na forum.

Acha, to nie mogę należeć przez to do grupy. No to fajnie. Zostawię już to bez komentarza.

Nie ja ustalałem zasady. Flagi po jakimś czasie znikają.

Duh! Albo nie Duh! (taki ponglish)

1 polubienie