Społeczność radzi, ale jak tam napisać nowy temat?

Tylko, że mi znikła, bo ja miałem moment, gdzie byłem na prawdę mało aktywny. Po pewnym czasie jak wróciłem do aktywności, skontaktowałem się z @tomekb w celu dowiedzenia się, jak wrócić do bywalców. On powiedział, że muszę być bardziej aktywny i wrócę. O żadnej niemożliwości nie wspominał, więc sądziłem, że mam czyste konto tutaj. Ale widzę, że jednak nie albo ktoś próbuje nabić mnie w butelkę.

U mnie tak samo z 3 miesiące komentowania i działa “sprawdzone porady” / “społeczność radzi”.

Chciałem poruszyć temat, o którym pisze forum msfn.
Ja to widziałem od ponad 10 lat na firefoxie, teraz na wrzystkich przeglądarkach opartych na firefoxie, że jak ktoś ma zdalny dostęp do czyjegoś komputera, to wystarczy, że na jego przeglądarce wpisze w pasek adresu file:///c:/
No i jest dostęp do folderów i plików na komputerze z poziomu firefoxowatych przeglądarek.
Nie mam chromiszcze, ale w internet explorerze też wyświetla się zawartość folderów.
Maxthon to pewnie do Chin wysyłał kopie zawartości dokumentów i tam innych wyszpiegowanych. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Chciałem zapytać, co radzi społeczność, w czynie społecznym, żeby wszyscy trochę poczuli się na widelcu.

Wychodzi na to, że gdy trolle spamują dużo, to mogą być w grupie uprzywilejowanej, a staruszek, co dziesięć lat produkuje się z wolna, ale stale - ma szykany…

Ale ten dostęp to “nie” był już za czasów Phoenix /Firebird lub Netscape?

@LORDEK Ja nie będę się wykłócał bo nie warto, ale ja jestem zalogowany 24h\dobę przez 7 dni w tygodniu i też nie mogę dodać.

Logowanie to nie ten typ aktywności.

To jeszcze inaczej wygląda. @anon25492837 - Ty nie masz żadnych ograniczeń na forum, nie o to chodzi. @LORDEK już pisał, że grupa “stali bywalcy serwisu” to co innego, niż “stali bywalcy” na forum, ale… to jest jeszcze bardziej popiep…e.

Grupa na forum “stali bywalcy serwisu” odnosi się do aktywności w serwisie DP z pominięciem aktywności na forum, która liczona jest tylko na forum.
I nie jestem pewny, czy ona ma znaczenie w dostępie do “Społeczność radzi”, czy właśnie ta grupa, czy jeszcze coś innego. Tego nie wiem.

2 polubienia

Co nie zmienia faktu, że może i miałem z dwa oflagowania w tamtym roku. Nie pamiętam gdzie i dlaczego, ale nie powinny już wygasnąć po takim czasie? Czy ile trzeba czekać?

Ale Ty na forum masz odpowiedni “poziom zaufania” (nazwa wzięta z silnika forum), żadnych ograniczeń i nie wiem dlaczego w “Społeczność radzi” nie możesz pisać.
Może faktycznie wynika to z mniejszej aktywności na portalu DP, czyli braku w grupie “stali bywalcy serwisu”, ale tego naprawdę nie wiem.

Tylko, że odwiedzając forum, odwiedzam też główną DP. Co z tego, że napiszę jakiś komentarz od czasu do czasu. Ale jestem głównie codziennie, bo poszukuję codziennie konkretnych nowinek dla mnie. I ciekawe, że to się nie liczy.

Użytkownicy serwisu (strony dobreprogramy.pl, bez liczenia forum), którzy w ciągu ostatnich 90 dni:

  1. odwiedzili serwis przez przynajmniej 30 dni
  2. napisali minimum 100 komentarzy lub
  3. napisali minimum 5 wpisów na blogu

To wymagania grupy “stali bywalcy serwisu” na forum.
Grupa jest na forum, wymagania są z serwisu. W założeniach grupa ta miała (i to robi) dawać dostęp do działu “stali bywalcy” na forum. Czy robi coś jeszcze - nie wiem.

Zagadka rozwiązana. Za mało udzielasz się na portalu. Aktywność=/=logowanie. W czerwcu miałeś dwa komentarze. Nie ma siły być natrzaskał 100 komentarzy w 90 dni. Teraz sprawdziłem.

No i dziękuję za odpowiedź.

Chyba oflagowania z usunięciem i ostrzeżeniem od bota są liczone.

A nie było tak, że “Społeczność radzi” był kiedyś działem “Sprawdzone porady” i były tam przenoszone tematy utworzone gdziekolwiek, po kontakcie i akceptacji moderatorów forum?

Na portalu nie strzelam komentarzami, a już na pewno nie w sile stu, a dostęp do działu Stali bywalcy mam. Pod kursorem pojawia się opis: “do której dostęp przysługuje najbardziej aktywnym użytkownikom forum oraz serwisu”.

EDYCJA:
Dobra, omyliłem się :stuck_out_tongue_winking_eye: Dział “Sprawdzone porady” też wisi.

@Bogdan_G
Pisz w “Sprawdzone porady”.

Wydaje mi się, że przynajmniej jedno musi być spełnione w wymaganiach. Ja jestem często na DP i niestety nie omija mnie temat Huawei. Codziennie coś. :joy::joy::joy:

@anon25492837

No to jedziesz - podobnie jak z liczeniem baranów:

Pisz najlepiej w różnych artykułach żeby DżessiKa floodu nie wywęszyła, bo ona ma nos czujny jak pies podwójny :joy:

2 polubienia

Nigdy nie pisałem blogów. Z komentarzami było różnie, a miałem kiedyś bycie w grupie bywalców.
Pierwszy warunek spełniony. Nie jest tak, że albo albo albo to musi być spełnione dla być? Czy dwa było trzeba spełnić z trzech. Mi się wydaje, że te dwa oflagowania moich postów robią, że nie mogę dołączyć na razie? :joy:

Ale to się nie łapie na poradę a na “radę”. Niby pyta jak przeglądarce odebrać opcje poglądu plików z dysków.

Jaka jest różnica?