Społeczność radzi, ale jak tam napisać nowy temat?

Jaka jest różnica?

Drugie zdanie i masz różnice, nie ma porady więc trzeba pytać społeczność co radzi na:

Niby pyta jak przeglądarce odebrać opcje poglądu plików z dysków.

Że aż zacytuję: “nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych”.

Portal to co innego niż forum, w ciągu 90 dni nie napisałeś 100 komentarzy na portalu, więc nie jesteś w grupie “stałych bywalców portalu”.

1 polubienie

Ja też tam nie mogę nic napisać, nie żebym musiał, ale taki dział jest IMO bez sensu w takim wydaniu jak obecnie :smiley:

3 polubienia

Dla mnie to jest chore. Po co mam być aktywny tu i tu, aby mieć kilka uprawnień? Powiem uczciwie, ale na forum jest lepiej siedzieć mimo iż zajrzę codziennie na główną, to tam aż nie chce się komentować (głównie anonimy wiecznie bijące się), ale i brak hmmm… mi starego dobrego stylu, w jakim były kiedyś tutaj pisane artykuły i przyjemnie się komentowało, bo była ta klasa DP. Teraz, to sami wiecie jak jest.

Co ciekawe - my wszyscy (w tym i ja) dowiadujemy się o tym jak działa ten dział i reguły nim rządzące właśnie teraz, w tym wątku. O ile nasze domniemanie, że to właśnie przynależność do grupy “stali bywalcy portalu” determinuje możliwość pisania w nim.

1 polubienie

Forum rozwija naszą wyobraźnię :wink:

Chyba to prawda. Ale i tak to się nie trzyma trochę kupy. Mieć bywalca na forum i nie być w grupie bywalców.

A poza tym, tak jak powiedziałem, tylko nieliczne artykuły i wpisy pokazują, że są co niektórzy mają ten stary dobry styl pisania , co charakteryzował stare DP. Ich wpisy na prawdę się czyta z przyjemnością. A reszta? I sam odpowiedź sobie, czy na siłę jest sens przesiadywać na głównej i komentować nie mając praktycznie czego komentować, czy zostać na forum, gdzie jest o wiele wyższy poziom?
Fakt, te pojawiające się wykupione przez wp trolle trochę niszczą ostatki naszej kultury, która składa się z pozostałości starego DP. :joy:

1 polubienie