Spolszczenie Gothic 3

Witam jakby ktoś chciał to zamieszczam spolszczenie do tej gry, spolszczenie dotyczy tylko napisów z zachowaniem oryginalnych dialogów po angielsku, jest ono ulepszone przeze mnie :smiley:

Klik

___________________________________________________________

Poprawka ma być tak : “klikasz START > Uruchom > command i wpisujesz C:\G3PakDir.exe C:\Projects_compiled C:\Projects_compiled.pak”

___________________________________________________________

Ja zrobiłem spolszczenie za pierwszym razem, ten opis nie jest dla lamerów… jak nie wiesz jak to zrobić to się za to nie bierz…

nie pomagam nikomu na gg, w instrukcji jest wszystko wyraźnie napisane, pozdro…

O super! Właśnie miałem go szukać… Dzięki.

Witam, mam problem z punktem 9.

(9. kopiujemy plik G3PakDir.exe i katalog Projects_compiled z folderu Data na przykład na dysk C:\

klikasz START > Uruchom > command i wpisujesz G3PakDir.exe C:\Projects_compiled C:\Projects_compiled.pak

otrzymany plik Projects_compiled.pak kopiujemy do katalogu z grą w podkatalog Data a następnie usuwaszasz ten katalog Projects_compiled który jest już niepotrzeby gdzyż mamy go już w formie spakowanej)

Kiedy skopiuje i wpisze nic sie nie dzieje. Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi? Prosze o pomoc

plik G3PakDir.exe kopiujesz na C oraz folder Projects_compiled tez na C

no i w START > Uruchom >wspisujesz: command i w DOSie program ci spakuje ten folder do pliku o nazwie Projects_compiled.pak. To na pewno dziala bo sam robiłem…

Ok, wszystko działa, dzięki. Dobrze że miałem polski Dubbing :D. Teraz dopiero sie fajnie gra :slight_smile:

ciesze się że mozna pomoc :))

siema robie tak jak mówicie i wyskakuje mi

Nazwa ‘G3PAKDIR.exe’ nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,

program wykonywalny lub plik wsadowy

i co mam teraz zrobic?

powinno być tak: “klikasz START > Uruchom > command i wpisujesz C:\G3PakDir.exe C:\Projects_compiled C:\Projects_compiled.pak”

Sorki za kłopot

Ja zrobiłem to bez tego :D. Zostawiłem ten punkt włączyłem gre i było wszystko ok :wink:

  1. w useroptions.ini ma być tak:

VoiceLanguage=English

SubtitleLanguage=Polish

Gdzie jest plik useroptions.ini ???

bartus2003 , a czy w demie też pójdzie?

w dokumentach

nie mam pojecia, raczej watpie

Mozecie jasniej zeby mogli sobie bez problemu sciagnac :frowning: chcialbym zeby

byly szczegoly

Klikasz w ten link:

:arrow: http://skroc.pl/10a3

Na dole strony, której się otworzy klikasz w Free następnie również u dołu strony będzie odliczny czas, po jego upływie przepisujesz kod (token) i pobierasz.

mam problem w pkt. 9, otóż

“klikasz START > Uruchom > command i wpisujesz G3PakDir.exe C:\Projects_compiled C:\Projects_compiled.pak”

Poradził bym sobie z tym bez problemu, jednak jak w koncolce wstukam C:\G3PakDir.exe, to później nie mogę wpisać C:\Projects_compiled , bo wyskauje mi coś takiego --> Nazwa ‘C:\Projects_compiled’ nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne,

program wykonywalny lub plik wsadowy. Powtórzę więc pytanie. I co ja mam zrobić?

Wytłumaczcie :slight_smile:

A, byłbym zapomniał, tak mi tej gierki brakuje, że nawet w WinRar próbowałem zrobić z całego folderu “pak”, ale gra się włączała, potem charakterystyczny dla Xpeków dźwięk błedu i wracało na pulpit :frowning:

zrobilem wszystko jak trzeba ale przy wlaczaniu gry cos takiego ze wykryto nowe pliki i prosimy je usunac biore ok i zaraz pojawia sie nowe okno w ktorym nic nie da sie zrobic co robic??:frowning:

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 12:39

z tamtym juz sie uporalem ale powstal nastepnyt problem jak zminiam w tym pliku w dokumentach z english na polish to w gothicu nie mam wtedy zadnych napisow co zrobic??

G3PakDir.exe gdy to otwieram to G3PakDir.exe znika

POMOCY !!

Wpisuje w comende pod dosem G3PakDir.exe C:\Projects_compiled C:\Projects_compiled.pak

a wyskakuje mi:

Nazwa g3pakdir.exe nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzenia lub zewnętrzena program wykonywalny lub plik wsadowy

O co chodzi jak to naprawic ??

Przepraszam … ale czemu niema napisów co oni mówią u góry lub na dole ?

Tak jak to było w "gothicu 1 i 2 " co?

Mam tylko te napisy broni , menu itp. i gdy rozmawiam jest głucho ;/ :frowning:

zdunek już wyrażniej tego opisać się nie da, jeśli robisz wszystko z instrukcją to musi działaś. A jeśli nie napisz do kolegów wyżej na PW może udzielą ci rady, ja jestem zajęty