Sposoby na nocne loty (komarów)

Czy ktoś z forumowiczów zna dobre sposoby na komary?

Bo problem mój polega na tym że zawsze w nocy jest cisza, nie słychać żadnych aut itp. ale w porze letniej a w tym roku jeszcze wcześniej stałem się niemiłym posiadaczem komarów w pokoju.

Proszę o jakiś dobry sposób tani, skuteczny a zarazem nie przeszkadzającym w śnie.

Jestem otwarty na wszelkie pomysły.

Zamontuj siatkę na okna. Moskitierę.

:smiley:

dużo takie kosztuje?

Ale poza tym rodzice nuie pozwalają mi na takie ekscesy :shock:

Ja znam świetny. Od kiedy mam w domu koty (2 koteczki i kocurka - musiałem sie pochwalić :wink: ) skończyły się kłopoty z muchami, komarami i innymi żyjątkami nieprzyjaznemu normalnemu przedstawicielowi ludzkości.

Nie znam lepszego.

Mhm, ta impreza do najtańszych nie należy - muszę płacić miesięczny abonament. :smiley:

Bardzo!

Po jakimś czasie można przywyknąć do tłoku na brzuchu i nogach - nawet się nie spodziewałem, że to wytrzymam. :wink:

No myślę. :lol:

Niestety trochę to kosztuje.

Zobacz tutaj.

http://www.velux.pl/produkty.php?s2=akcesoriank&s3=zil

Popsikaj pokój jakimś areozolem. To powinno je odstraszyć.

:rotfl:

wiesz to zalezy do tego czy w nocy spisz czy odpoczywasz bo zawsze mozesz sobie wynajac kogos kto bedzie ci machal reka nad glowa :rotfl:

ael na czym polega owy sposób z kotami: poprzez brak higieny czy odpowiedni trening, przez co przzrzuciły się z gryzoni na owady?

no ale zapomniałbym powiedzieć że oprócz wyostrzonego słuchu w nocy mam także wyostrzony węch więc proszę o coś bezzapachowego

T e kotki wyłapują komary, czy je odstraszają? :stuck_out_tongue:

No wiesz co! :smiley:

Na szczęście nie mam w domu myszy - muszą się zadowolić czymkolwiek, co szybko się porusza. Muchy i komary są świetną zwierzyną łowną.

kup muchozol i wypsiikaj nim pokuj pote idz spać :shock:

a może jednak znacie jakiś środek, któremu się nie oprą?

Temu na 100% się nie oprą, chociaż koty Czarno to widzę… biją wszystko :lol:

Jak takiego komara popieści 600V to musi się oprzeć :diabel:

http://allegro.pl/show_item.php?item=52807535

to mi toto na wibrator wygląda a nier środek na komary :lol:

T o ja już bym wolał komara gazetą zabić :?

Najlepiej to nie otwieraj okna przez cały dzień :lol:.

a ja mam program na PC który odstrasza komary (fala dźwiękowa o częstotliwości 16000Hz i 20000Hz) a program nazywa się chyba Bhagyesh’s Mosquito Repellent albo anti mosquito

chyba by mnie oźrebiło

“Raid”- Zabija komary… na śmierć :wink:

Czyli wszystko co brzęczy a więc teściowa i jej pochodne! :smiley:

Żeby to było takie proste :frowning: :frowning: