Sposoby na nocne loty (komarów)

o ile dobrze pamiętam to pomaga również czosnek, wiszący przy oknie, albo wtarty w skórę, ale trzeba lubić jego zapach :lol: i chyba jeszcze ocet :roll: ale do obu nie mam pewności :confused:

W dzień możesz otwierać okna, ale pod wieczór jak masz zapalone światło w pokoju to zamykaj :slight_smile:

Szczególnie jak śpisz, no nie ? :slight_smile:

Panie! Miej w swej opiece gości, którzy przyjdą do takiego domu wieczorem :lol:

jeden z lepszych sposobów to założyć siatke na okno,ta lampka tez jest niezła,mam taką 8) a najlepiej to na parapecie przywiąż żaby tak zeby nie uciekły i możesz spać spokojnie :lol:

Widziałem jakieś urządzenie drobne wytwarzajace fale ultra, ktore odstrasza komary, ceny zapomnialem… :?

Zna ktos jeszcze jakis inny program do odstraszania komarów???

BEDE TESTOWAL :lol: :lol: :lol:

Mi sie jeden do monitora przykleił po strzale z gazety :smiley: . Lampka wygląda fajnie, ale dźwięki PC i koty są lepsze :D.

a nie lepiej zalozyc jakis lep na komary ? :?

Zanim komar w to wlepi to wysłepie dwa litry… krwi :P.

Według mnie powinieneś właśnie w jakieś środki typu Raid zastosować, ale żeby jakoś ładnie pachniały :smiley: A co do tych kotków, które bardzo dobrze odstraszają komary to zazdroszcze Ci posiadaczu kotków Czarno to widze… Ja też mam kota w domu ale on jakoś nie odstrasza komarów :? Pewnie dlatego że cały dzień leży i śpi :stuck_out_tongue: Ogólnie jest bardzo leniwy :stuck_out_tongue: A jeszcze co do tych komarów to są takie spirale które podpalasz i z nich leci taki dymek który odstrasza te insekty. A jak by Ci przeszkadzał zapach to można to za oknem, na parapecie postawić :smiley:

Kurna fajny temat :smiley: Przydatny. Pól dnia siedze na dworze i kurde zbliza sie noc to coc mnie trafia. Jednej nocy zabijam kilkadziesiat komarów i ciagle mi malo. Caly czas macham rekami jak jakis opentaniec :slight_smile:

Moze da sie kupic w sklepie jakies skuteczny srodek, ktorym sie wypsikasz i gitara ? :wink:

Yes!

Cyklon B :twisted:

Anti-Mosquito II version 2.01:

http://www.yewsoft.com/downloadfile.php … uitoII.SIS


Może ktoś sprawdzał ten program czy on naprawdę odstrasza komary???

Czy Ty wiesz o czym piszesz…? :x

Przeczytaj i pomyśl czy Twój żart był faktycznie śmieszny:

:arrow: http://www.auschwitz.org.pl/html/pl/his … _b_ok.html

Strumienianin zanim kogoś ośmieszysz to użyj Google ale nie tendencyjnie. :? Wbrew wszelkim pozorom Bartorex ma całkowitą rację! Cyklon B był pierwotnie stosowany właśnie do do dezynfekcji i dezynsekcji a dopiero od 1941 roku został narzędziem zbrodni.

Natomiast ostatnio reklamy TV podają dobry sposób na komary: należy spożywać sos tabasco do potraw a komar po spożyciu naszej krwi efektownie kończy karierę :wink:

I od tego czasu już zawsze będzie się tylko z tym kojarzył…

Spytaj ludzi wokół siebie co to jest Cyklon B.

Jak myślisz - powiedzą, że to środek do dezynsekcji? :?

Ale przecież nie jest to wątek o zastosowaniu substancji chemicznych tylko o sposobach na komary :o

Po co Bartorexa zmieszałeś z błotem skoro ma rację podając cyklon B jako jeden ze środków na komary. A nitrogliceryna też się źle kojarzy? :roll: to wycofajmy ją z aptek…

Proponuję zakończyć dyskusję na temat Cyklonu B.

Tjaa…, idąc tym tropem, można by dorzucić jeszcze Sarin, bombę wodorową, bombę atomową :evil:

Proponuję skupić się na dostępnych środkach na komary, i to najlepiej takich, które przy okazji nie wybiją całej populacji ludzkiej.

I nie komentujcie moich “typów”, bo była to ironia, pokazująca, jak bezsensowne odpowiedzi można dawać.

I dlatego jeżeli pojawią się następne tego typu topic powędruje w kosmos 8) 8) 8)