Spostrzeżenia

Nie złym a kompetentną osobą do tego. :wink:

Myślę że nikt tobie nie zarzuci złych intencji. :smiley:

dlaczego spuchnięte :roll:

można by w nowym dziale zrobić topic przyklejony pt. “Propozycje”…

ale to już zupełnie zmienia zamysł głosowania TAK/NIE*

jeżeli ktoś podda głosowaniu stworzenie nowego działu i głosowanie wyjdzie *1/10 to wiadomo, że się nie podoba etc.

komentarze mogą wywołać lawinę modyfikacji co niekoniecznie przysłuży się propozycji gdyż odbierze uwagę nad propozycją właśnie modyfikacjom (mam nadzieję, że rozumiecie)… z drugiej jednak strony ewentualne opinie mogą pomóc… więc trudno się zdecydować :?

tutaj obawy są chyba jednak słuszne… selekcja pierwszych userów musi być obiektywna, ale bądźmy dobrej myśli :slight_smile: nie można przecież zakłądać z góry, że będzie źle… 8)

jest inne wyjście.

Zakładamy topic pod tytułem:

Kandydaci

Każdy chętny (bo zmusić so głosowania nie można, irackiej frekwencji raczej nie będzie :wink: )

do głosowania zamieszcze swoje propozycje osób, które widziałby w tym dziale.

Topic działa tydzień, dwa, miesiąc, nie istotne.

Podliczamy te głosy, ludzie z największą ich liczbą stają sie jej członkami.

Ostateczny głos masz jednak TY, lisku.

Zgadzam się z lazikarem - “demokracja demokracją, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie”.

Myślę że admin jest jak najbardziej właściwą osobą do robienia tego typu rzeczy, no bo niby kto ?? userzy ?? modki ??

Nie.

Możesz wybrać kilka osób na początek, obiektywnie, wg Twojego uznania. A potem dalsze dyskusje będą przeprowadzane w szerszym gronie.

Sądzę, że to najlepsza możliwość, by zacząć to.

chcesz nam wojnę rozpętać :smiley:

to dopiero będą zapasy słowne :twisted:

lazikar ma jednak rację

Witam,

a ja myslę, że nie koniecznie. Założenie byłoby takie,

że każdy post nie będący propozycją jest natychmiast usuwany bez komentarza i tyle.

Tak więc OK.

Mam już swoje typy (na razie to moja słodka tajemnica :slight_smile: ). Samych zainteresowanych zapytam o zgodę osobiście.

Dział będzie istniał na próbę przez załóżmy miesiąc.

Jeśli okaże się niewypałem, zapominamy o sprawie.

Żadnych głosowań, ankiet, itp.

Myślę, że propozycje wyłonienia przez Ciebie tych “wybranych”, które się pojawiły są obecnie chyba najuczciwsze

:spoko:

czekamy… na efekty :smiley:

No to nic nam nie pozostaje, tylko czekać. :slight_smile:

Pozdrawiam

Słuszna decyzja Lisku. :smiley:

I to jest najlepsze rozwiązanie.

Dzięki. :smiley:

Ostatnia sprawa.

Nie chcę słyszeć dyskusji na temat: DLACZEGO TE OSOBY A NIE INNE !

Wszelkie próby dyskusji na wyżej wymieniony temat, będę tępił z całą stanowczością.

Przecież nikomu nie musisz mówić kogo wybrałeś! To powinno zostać tajemnicą na zawsze.

Będą wiedzieć osoby które zostaną wybrane :slight_smile:

“Jeżeli o czymś wie więcej niż jedna osoba, to już nie jest to tajemnicą”

Ktoś

Jeżeli nie nastąpi przeciek od osób zainteresowanych to jest OK! Będzie to pierwszy test na to, czy sprostają swojemu przeznaczeniu, i czy są godne zaufania!

Myślę, że nie jest to dobry pomysł (mam na myśli post, nie osoby :slight_smile: )

Skoro Lisek podjął decyzję - pozwolny mu ją przelać w czyn, bez zbędnego zanieszania :slight_smile:

Ee no z tego co widze, to już nie ma lipy… :lol:

Nie ma ani lipy…ani dębu…będzie poważny dział…

Myślę, żę przecieków nie będzie, a wszystko pójdzie jak należy. Bardzo się cieszę, że Lisek podjął konkretne kroki. Czekajmy teraz na rozwój działu :smiley: