Spowolnienie internetu, HBO GO nie pokazuje obrazu

Witam, dawno nie sprawdzałem komputera, ostatnio bardzo wolno pobiera wszelkie video ze stron,przeglądarka działa jakby wolniej, częste lagi w grach, HBO GO nie pokazuje obrazu w odtwarzaczu. Poproszę o sprawdzenie raportów FRST:
Addition
FRST
Shortcut

1 polubienie

niestety zniknęły mi odpowiedzi, zdaję się na litość,jak zawsze jestem noobem w temacie bezpieczeństwa w sieci nawet nie widzę ost zaleceń, help! i sorry że jestem takim noobem

Niestety nie widzę odpowiedzi, chciałbym mieć jakieś szanse…

1 polubienie

@iJuliusz też chciałby mieć szanse na wolną niedzielę, daj mu szansę. :wink:

No nie moja wina że akurat dziś dostrzegłem problem, nie śpieszy mi się zostawmy to do jutra :slight_smile:

Witaj @kaspian76

Nie zauważyłem infekcji w systemie
Jedynie indywidualne ustawienia Firefox

Warto sprawdzić ustawienia internetu
Zastosuj porady i programy z pierwszego postu kolegi @Bogdan_G w temacie

Pobierz i uruchom FFS , zaznacz wszystkie okienka (zaptaszkuj) i zrób skan.
Wstaw log do wglądu. Sprawdzę usługi w systemie

Napisz przy wstawianiu logu, czy porady z tematu kolegi poprawiły działanie internetu

Pozdrawiam serdecznie
Juliusz

Może mu boty odpowiadają, powiadomienie zostaje a system lub moderacja usuwała notorycznie spam?

A tam. Dodatek M-bank answer.com kopie mu firefoxa, a ochrony to za mało, czyli tyci co nic.
Ja blokuję w zasadzie wszystko, co można w Firefox 92.0:


Na czerwono, to dodatki blokowania czegoś tam.
A firefox szybki i lata jak wariat:

Ustawić firefoxa, dać mu rozszerzeń i śmiga. Żeby sprawdzanie cen tenisówek przez m-bank answer.com muliło, to przecież porażka.
Chociaż, gdy patrzę, że to amator allpayera, to przecież żre się z kmplayerem, który także potrafi zasyfić komputer - nie dziwi nic. Czysty VLC starczyłby za oba playery gorszych od śmieci,

1 polubienie

Wykonałem zalecone działania . TCPOptymizer podczas naprawy pokazywał czerwone ptaszki przy niektórych działaniach, na koniec pojawił się komunikat że wszystkie działania przeprowadzono pomyślnie. Log z FFS

Usunąłem all Playera i KMP Zainstalowałem VLC.
HBO juz odtwarza filmy poprawnie.
Nie wiem co to za dodatek z mbanku jak to usunąć? Bardzo dziękuję za wszystkie porady i komentarze!!! Pozdrawiam!!

wyjaśniła się kwestia znikających wiadomości, miałem problem z odczytywaniem priv wczoraj - mój błąd nowicjusza

Adv cleaner nie wiem, czy poprawnie użyłem, scan trwał tylko 15 sec i nic nie wykrył
log
i kolejny scan z opcją „napraw”
adv cleaner
Dziwi mnie że takie szybkie te scany po 15 sec każdy

Kolejne scanowanie z zaznaczonymi wszystkimi opcjami w ustawieniach:
adv cleaner


Logi są poprawne.
Skanowanie też

Nie mam już nic do dodania :wink:

Jeśli System odzyskał sprawność, zaznacz post, który rozwiązał Twój problem. Wystarczy jeden :wink:
obraz

W razie kolejnych kłopotów z komputerem, pisz :+1:

Pozdrawiam serdecznie
Juliusz

Dziękuję serdecznie za pomoc!!! Pozostaję w kontakcie. Pozdrawiam!!!

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.