Sprawdzony serwis komputerowy z darmową wyceną w Warszawie

Czyli nie wracasz do rzeczywistosci. A potem dziwisz się ze ktos cie szarpie za ramię.

Myślę, że dalsza rozmowa w ten sposób niema najmniejszego sensu. Wyłącznie zaśmieca temat.

Ponieważ temat dotyczy serwisu w Warszawie, to zrobimy tak, o ile moderacja nie wyrazi sprzeciwu, jeśli tak, proszę usunąć post.

Polecam serwis Niebieski Ekran, między innymi w Warszawie, którego jestem współwłaścicielem.
Każdy forumowicz z co najmniej 2 miesięcznym stażem, jeśli wyśle prywatną wiadomość z forum do mnie, otrzyma 10% zniżkę na wszelkie usługi jakie wykonujemy.

Zniżka dotyczy usług, nie zakupu sprzętu. Proszę poinformować obsługę przy oddawaniu sprzętu o promocji.
Drobniejsze czynności diagnostyczne są wykonywane gratis. Tak jak wspominałem wyżej.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

1 polubienie

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

1 polubienie

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

1 polubienie

Na forum jest dosyć duża swoboda wypowiedzi, ale są też pewne mechanizmy ułatwiające dyskusję. Nie każdy z każdym chce dyskutować, tak samo jak nie chcemy dyskutować z każdym na jakimś spotkaniu. Po prostu warto korzystać z Ustawienia>Użytkownicy>Zignorowany.

A mi chodzi po głowie żeby założyć się z yakim, że jeśli udowodnię mu, że mam prawa do firmy, to przez rok będzie zwracał się do każdego forumowicza w postach per proszę pana, proszę pani, i stosował zwroty dziękuję, przepraszam itp. :grin:

Wg mnie możesz udowodnić tej czy innej osobie ale to niewiele da, bo umysł usilnie walczący o rację jest bardzo zdeterminowany. Brak racji to ból, trudny do zniesienia dyskomfort, może nawet pogrążenie się w niefajnym stanie emocjonalnym, wszystkiego tego taki umysł będzie kreatywnie i usilnie unikał.

Dla przykładu udowodnisz że jesteś właścicielem, to umysł natychmiast wymyśli wyjście z tej sytuacji. Wyjście, które postawi cię w oczekiwanym przez umysł miejscu. Dla przykładu, że na pewno wszystko dostałeś od ojca. Udowodnisz, ze zaczynałeś mając jedynie rower, to umysł wymyśli, że na pewno jak inni ciężko pracowali to prowadziłeś lewe interesy i teraz masz kasę a to że kradłeś to pewnik itp itd.

Taki zakład o którym piszesz dobry jest dla osoby bardziej wyluzowanej, to taki bardziej zakład przyjacielski, żeby się pośmiać, powydurniać, wymaga pewnego dystansu z jednej i drugiej strony.

Wg mnie, to o czym piszę dotyczy ogólnie udowadniania racji a nie tylko jakiejś jednej sytucaji czy danego forumowicza czy danej dyskusji.

No tak to widzę, jedynie moja opinia jak zawsze. Ale zakład mi się podoba :slight_smile:

Myślę, że życie wymaga takiego dystansu. Dzięki temu jest łatwiejsze. Odkrył to kiedyś taki pan Siddhartha Gautama około 560 r. p.n.e. :wink:

Też lubię filozofię tego pana.

Nieprawda, nie zostałeś zawieszony na 24 h, a zaledwie na kilka godzin i nie tylko za ten wpis (który notabene brzmiał zupełnie inaczej, niż tu przedstawiłeś, bo pisałeś tam o niesprawiedliwości, o wybiórczym traktowaniu, o stronniczości, „procovidianinach”…). A te inne wpisy, które były wcześniej tylko ukrywane, to był atak i wyśmiewanie ludzi (np. „przygłupie”, „forumowy głupek”, „pieprzysz ciągle głupoty”, „głupotę masz nie tylko we łbie ale i w genach” itp.), a ostatnio doszło obrażanie tych użytkowników, którzy wzięli szczepionki przeciw COVID-19.

Zresztą w tym samym czasie zostali zawieszeni trzej inni użytkownicy (z dziesiątkami wywalonych wtedy wpisów), ale nie uważam, aby publiczne podawanie kto, na ile i ile razy został zawieszony było potrzebne. Zainteresowane osoby wiedzą. O Twoim zawieszeniu zapewne też nikt nie wiedział, bo było to tylko na kilka nocnych godzin. Ale tylko Ty robisz z tego problem publiczny, więc Ci odpisuję publicznie.
Często łamiesz zasady pisania na forum, wielu użytkowników zgłaszało się do mnie, że „jesteś pod ochroną”, bo pozwalam na publiczne wyśmiewanie osób, które mają inne zdanie, że nie reaguję na Twoje wpisy, a teraz zacząłeś krytykować również administrację i sposób moderacji forum (a dlaczego tylko mnie? Mamy aż ośmiu moderatorów na forum…).
Tym razem masz „urlop” (tylko!) do końca jutrzejszego dnia.


PS. Inny wojowniczy użytkownik ma „urlop” do 20 kwietnia.

:alien:

Ostatnio szukałem opcji ignorowania wiadomości od pewnych osób.
Za raportowanie trolla sam zostałem zbanowany na kilka dni, tak działa to forum.

To dzieciak który nie wie co to honor, (zapewne brak męskiego wzorca w domu), chowa się za internetem, osobiście by nawet nie śmiał w oczy ci spojrzeć a co dopiero dyskutować w taki sposób…

Sprawdziłem w logach za co zostałeś zawieszony na te „kilka dni”.
Okazało się, że zostałeś zawieszony na kilka godzin, a nie „kilka dni” i nie za raportowanie, a za jeden z tych dwóch Twoich wpisów (wybierz sobie który chcesz):

Nie wiem czy wiecie ale to jest inwazja, nie pozbędziemy się potem tej szarańczy.
Będziemy na nich pracować a oni sobie u nas drugą ukrainę zrobią.
Ile jeszcze chcecie im dać?
Przenieście się do namiotów i oddajcie im swoje mieszkania!

Masz jakieś wybitne upośledzenie ręki że nie możesz normalnej używać?
Inna sprawa że odpowiadałem autorowi a nie tobie, ty stosuj sobie perwersje jakie chcesz

Zresztą potem wywiązała się tam dyskusja, gdzie atakowany odpisał:

Następny smierdziel co obraza ludzi.

I również z forum pożegnał się, ale na dłużej. Ale to inny temat.

W ogóle publicznie żale o decyzje moderatorów, gdzie żalący mija się z prawdą, są śmieszne, gdyż wszystko jest dla nas dostępne w logach.

Jakoś dziwnie zbiegło się z czasie a powiadomienia nie informują za co a wręcz za którymś razem dostałem bana według powiadomienia za wątek w którym się nie wypowiadałem.

BTW, co widzisz niepoprawnego w cytowanych wypowiedziach?
Jakiemuś ukrainofilowi się nie spodobała wypowiedź a administracja nie ocenia tylko banuje z automatu wszystko co raportowane?

Jak powiem że jestem Ukraińcem to strzelisz sobie w łeb za to że podważasz moje zdanie na temat uchodźców?

Mam rodzinę na Ukrainie, tam się nic nie dzieje, do wojska nie biorą, nikt nie zginął, nikt nie zna nikogo kto zginął, znam jedną osobę której dom już nie istnieje.

Chcesz podyskutować o słuszności moich wypowiedzi czy zareagujesz krzykiem i zatykaniem uszu?

Wolność słowa kolego, wolność słowa czy wyciszanie prawdy?
Co ważniejsze?

Ale serio, z ręką na sercu uważasz, że nie pojechałeś za bardzo? Bo tu nie o lubienie czy nielubienie chodzi, ale odrobinę szacunku dla ludzi których się nawet nie zna.

  1. Szacunek domyślnie należy się każdemu.
  2. Trzeba jednak na niego zasłużyć.
  3. Ukraińcy regularnie pokazują mi ile są warci.
  4. Inni pokazują przeciwną stronę medalu.
  5. Pasożyt to pasożyt, niezależnie od tego jak bardzo go szanujesz.
    Nie godzę się aby Polak był niżej ceniony w Polsce niż imigrant.

Taki ostatnio zasłyszany w radiu tekst „wspierając Rosję stajesz wrogiem ojczyzny”.
Piękny tekst, żywcem z komunistycznego propagandowego obrazka.
Tylko że stanę się wrogiem czyjej ojczyzny?
Mojej czy Saszy, Ostapa i Iriny?