[sprzedam] Asus P5K WS, Intel Q6600, 8GB Corsair XMS2, Fortis

Nowy Rok - Nowa Ja

Sprzedam!

Od jakiegoś czasu chodzi za mną myśl, żeby rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady. To znaczy… to też, ale na początek muszę pozbierać na ten wyjazd. Postanowiłem (z bólem), że moje quady znają nowy dom. Na pierwszy ogień idzie KULTOWY Q6600. Postawiony na Asusie P5K Workstation (WS), wspomagany ośmioma gigabajtami RAM (4x 2GB 800MHz 5-5-5-18). Procesor jest podkręcony, działa stabilnie na 3,6GHz. Nie grzeje się zbytnio, podczas testów obciążeniowych na najgorętszym rdzeniu temperatura nie przekroczyła 70 stopni. Pamięć bez problemu przechodzi memtest. Do zestawu dokładam chłodzenie SPC Fortis (HE1225). Do płyty dołączona jest osłona portów we/wy.

Sprzedaję tylko całość, propozycje zakupu pojedynczych komponentów wrzucam na razie do “wiecznie nieprzeczytanych”. Za płytę, procek, pamięć i cooler chciałbym 200 PLN. Gwarancja do bramy… to znaczy rozruchowa (czyt. u mnie działa).

Poniżej trochę fotek obrazujących całość. Na wszelkie pytania odpowiem niezwłocznie :slight_smile:

Pozdrawiam noworocznie!

Sprzedane! Dziękuję za uwagę i za zainteresowanie. Niestety nie mogłem odpowiedzieć na wszystkie oferty, zwłaszcza na te z “chorom curkom” czy “daję 50 i jestem dzisiaj”. Niebawem kolejne atrakcje (czyt. Q9550)! :wink: