[SPRZEDAM] Modem TP - Link TD-W8968

Ogłoszenie do modemu :

Odświeżam.

To jest router z modemem ADSL2+ Nie sam MODEM.

Uwielbiam takie ogłoszenia. Zdjęcie opakowania jest, a gdzie zawartość?

W środku opakowania :wink:

Tam mogą być różne rzeczy. Ten router mało wazy więc jakieś gąbki, gumki można wcisnąć. Znajomy kupował karmę z OLX. Kupił, ale w opakowaniu było coś, że pies jak powąchał to uciekł.

Dlatego niekonkretne oferty omija się szerokim łukiem.

Jak ktoś kupi straci tylko stówę plus wysyłka :stuck_out_tongue:

Taka kwota i miałbym to robić ? Nie opłacalny interes , brakuje co najmniej jednego zera.


Ogłoszenia proszę oglądać uważniej bo tam nie pisze że sprzedam za 100zł bez możłiwości negocjacji itd .
Tak naprawdę może pójść on za 80 / 70 / 60 zł i co wtedy ? Modem kogoś wyniesie niecała stówę .
W moim ogłoszeniu z kombinezonem napisałem wyraźnie że cena nie podlega negocjacji.
Tam za to wstawiłem zdjęcie z internetu aby każdy zobaczył jak ten model wygląda a jeśli chce to zobaczy go na żywo dzwoniąc i się ze mną umawiając.

Nawet za tyle nie opłaca się latać za tym routerem, gwarancję on posiada producenta jeszcze?
Przetestuje go ten ktoś, kto się z tobą umówi?

Ale się doje*ali gościa… sprzeda to sprzeda, nie to nie. Tylko zareklamował swoją ofertę, więc o co Wam chodzi ?

Proponuję wejść na olx i napisać do właściciela każdej “podejrzanej” aukcji wiadomość albo zgłosić aukcje :wink:

1 polubienie

Nie jesteś zainteresowany tak więc proszę milczeć. Kolega z ostatniego posta brawa dla niego, choć jeden normalny :slight_smile:
Garos może zacznę obserwować co piszesz na tym forum i zacznę komentować twoje wypowiedzi.
Wiem że ludziom nie można ufać, życie mnie tego nauczyło ale bez przesady. Na marne 100zł do negocjacji nie chciało by mi się robić sobie problemów. Modem jak leżał nieużywany od nowości, będzie leżał dalej aż ktoś go nie kupi.
Sam używam internetu z T-mobile, router miałem z umową a ten leży nieużywany i dlatego go wystawiłem, może komuś się przyda.
Pozdrawiam i koniec spamu.

Prosze bardzo, a ja będę raportował i zobaczymy kto an tym wyjdzie, a to, że szukasz frajera bo na aukcji dałeś zdjęcie ze strony producenta, a nie rzeczywistego produktu, który chcesz sprzedać. To jak to nazwać inaczej. Ja głównie sprzedaję na Allegro i jeszcze nigdy mi nikt nie zażucił, ze foto nie zgadza się z przedmiotem, który dostał.

Powodzenia.

Skoro jesteś taki dorosły nie reaguj na moje wypowiedzi i już nie odpisuj. Żegnam i pozdrawiam :sunglasses:

Odświeżam.

Odświeżam !!!

Sprzedany !
Temat do zamknięcia .