Sterowniki do karty dźwiękowej

Witam. Otóż mam problem z laptopem Toshiba L40-13G. Firmowo na tym laptopie był system Vista, lecz mi on nie pasuje i przeinstalowałem na XP SP3. Toshiba zrobiła tak, że sterowniki działają tylko na viscie. Czytałem na ten temat bardzo dużo, więc proszę nie pisać, że nie dokładnie szukałem. Nic nie znalazłem nawet na oficjalnej stronie Toshiby. Bardzo proszę o szybką pomoc ! Bardzo mi na tym zależy !

@edit: ściągnałem ponad 10 sterowników i żaden nie pomógł.

No ale napisz jakich sterów brakuje,bo teraz to nic nie wiadomo,po za tym możliwe że nie ma suportu sterów pod XP i kiszka.

Brakuje mi sterowników audio.

Zmień nazwę tematu…

a te nie działają: klik ?

Zainstaluj te dwie łaty i będzie OK:KB888111 and KB835221.

emsu ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Gdzie je znajdę? bo na forach innych nigdzie nie widzę.

kb888111,zainstaluj na razie to.zobaczysz co i jak,jak nie pójdzie to doinstaluje się drugą.

W tym temacie jest Twój temat szeroko poruszony.

Nie mogę pobrać :confused: możesz powiedzieć mi gdzie mam dokłdnie kliknąć bo gdy klikam na “Pobrać” to wyskakuje mi strona Microsoftu

Zainstaluj UAA

inaczej Microsoft UAA (Universal Audio Architecture) Bus driver (Full Multi-language version ).

/ KB888111 działa tylko na SP2 /.

Podobny temat a w nim instalacja UAA : formacie-nie-mam-dzwieku-t339897.html

/ masz inną kartę i inne sterowniki /.

tutaj masz nowy link klik

O Xman,on się tym problemem szerzej zajmował! :slight_smile:

Zainstalowałem i nic …;/