Strajk już przeszedł? Siano się nie zgadza?

Jak w temacie.

1 polubienie

To nie tak że już odpuścili i dają za wygraną.
Po prostu co jakiś czas niektóre portale będą zawieszać strony / media / radia by dać o sobie znać i cały czas walczyć. Na stałe się nie wyłączą bo trzeba zarabiać i opłacać pracowników.

Takie TVP ma to w dupie bo nawet w pandemii Państwo je finansuje… podobnie jak Ryzyka

1 polubienie

Telewizora nie oglądam od lat. Jak na DP nie wejdę kilka dni, to tez nic mi się nie stanie. Politykę i partię wam w głębokim D… ogólnie. sam jestem ciekawy. Jak to się skończy.

Ja też, ale to nie zmienia faktu że jak media niepubliczne się zamkną to i gazetki nie poczytasz, radia nie posłuchasz a i większości portali nie przeglądniesz. No chyba że polubisz się z polską propagandą TVPis

gazet nie czytam, radia nie słucham, a portale sam wybieram.
Oni są dla mnie a nie ja dla nich. kropka

W takim razie problem Cię nie dotyczy. Ale wielu osób już tak.

Wczoraj włączyłem TV, żeby coś obejrzeć i lipa. Ale, żadnego wytłumaczenia o co chodzi, żadnej informacji, kompletnie niczego, jakby mieli za przeproszeniem “wyjeb@ne” na swoich widzów. Tak to wygląda z mojej perspektywy. Dopiero wchodząc do internetu, cokolwiek się dowiedziałem.

@jajecpl

Wszystko zaczyna się od fikołków z daninami solidarnościowymi. Jak to NIE DASZ PANIE na zdrowie, kulturę?

Pluralizm medialny to bezpiecznik wytykający machlojki władzy.

Oglądaj, czytaj i słuchaj czego chcesz. Twój wybór. Korzystaj z szerokiej palety opcji, póki jeszcze JEST z czego wybierać.

Populizm i zamordyzm to zaraza współczesności.

1 polubienie

Jest jeszcze coś takiego jak mózg. Nie będę polemizował, bo mi się nie chce.

Jak nie masz nic więcej do powiedzenia to odpalasz ad personam z combo nie chce mi się bo przecież zawsze się trochę namiesza na forum.

1 polubienie

Nie wiem po co drążysz? Miało nie być kłótni na forum.

1 polubienie

Wrzucasz zaczepny wątek na forum prywatnej firmy, dostajesz jasne odniesienie do tego jak to stało się u sąsiada Polski, a na końcu zwijasz kabel od klawiatury bo przecież nie ma o czym dyskutować. Tak to wygląda.

1 polubienie

Nie zwijam kabla. Doczytaj skąd ta firma jest . A jestem tutaj boo nie wiem lubię.sentyment . z 15-20 lat albo lepiej.

Na końcu tej drogi będzie jeden portal do wyboru. Narodowo-katolicki.

2 polubienia

ciekawe co wybierzesz, jak ich nie będzie i zostanie “jedynie słuszna tv”

O!
i zgodne myślenie

Meanwhile in propaganda

1 polubienie

image

Mam tego trochę:

Oni nawet w język polski nie umieją…