Strzelaj do nauczycielki

Tak sie kończą glupie pomysly, ktore przygotowali uczniowie…

Oceńcie sami czy warto robic sobie takie jaja z nauczycieli :?

teraz to uczniowei nie mają wogule kultury i szacunku do kadry nauczycielskiej za moich czasów to szacunek był do nuczycieli i derektorów oczywiście robiło sie drobne żarty typu podłożenie pineski na krzesło ale nie jak teraz takie swiństwa a nawet pobicia na psy schodzi ta dzisiejsza młodziesz :twisted: :wink: :twisted: :twisted:

eee nadal gorują Ci to nauczyciela gnębili (kosz etc. )

Ciekawe gdzie??

A co do tej gry to bez komentarza. Powinni ich przykładnie ukarać i zabronić dostepu do komputerów. To by ich zabolało. :?

@lazikar to co kiedys w tv szło :slight_smile:

Wiem o co ci chodziło. Zastanawia mnie tylko w jaki sposób gorują, jak dla mnie to zwykłe gnojki. :?

Musiałbym napierw zagrac w tą gre aby móc ją ocenić :stuck_out_tongue:

A tak na serio to moim zdaniem nie ma robić szumu.Przecież ta osoba w tej grze może być podobna do każdego z Nas , a wszelkie podobieństwa były i zawsze będą.

Zalezy tez z jakich nauczycieli :stuck_out_tongue: Lubianemu nauczycielowi takiego czegos sie nie zrobi :lol:

W grze się strzela do zdjęcia nauczycielki. Więc o jakim podobieństwie mówisz. Wybacz ale takie coś powinno byc karcone. Nie wiem czy gdybym to ja zrobił grę z możliwością strzelania do twojej osoby to był byś zadowolony. :smiley:

:x :x :x

Acha ,to sorry bo źle zrozumiałem.Ja myślałem że to jakaś karykatura lub coś w tym stylu a nie zdjęcie nauczycielki :?

Zgadzam sie z taoba :lol:

Chcerz przez to powiedziec, ze jak nie lubisz jakiegos nauczyciela to mozesz z niego tak drwić ?

A jeśli nauczyciel z ciebie drwi to czemu masz z niego nie drwić :stuck_out_tongue:

no cóż nastało pokolenie chamstwa i dresiarstwa

Ja staram sie byc dobr dla kazdego nauczyciela :lol: Zeby nie miec przechlapane :x

Ukaranie ich, nic raczej nie da,aczkolwiek kara musi być. Naprawde z ludźmi jest coraz gorzej :?

Trzeba :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: A co ty moze nie??

Daj spokój.Jakbys miał takich nauczycieli co ja mam to byś się … :cry:

Witam.

Tylko w większości przypadków nauczyciel ma stosunkowo małe pole manewru bo jak dzieciak mu wchodzi na głowę i nauczyciel wzywa rodziców to większość mówi że porozmawiają z dziećmi i to się nie powtórzy a i tak dalej dzieje się to samo a nauczyciel nawet jak by chciał ukarać ucznia to zaraz zostaje posądzony o przemoc a jak by chciał przenieść ucznia do innej placówki to mówi mu się że nie potrafi uczyć i koło jest zamknięte.

Ja jak chodziłem do podstawówki i jakikolwiek uczeń coś narozrabiał i nie mówię tu o

i jak nie pomagało ustne upomnienie to dostał trzy szybkie na dupę jak mówił mój dyrektor i sprawa była zakończona i wtedy zanim coś zrobił to się zastanowił czy aby ten “” żart “” jest kijka wart , i jakoś nikt z rodziców nie miał pretensji do nauczycieli o " metody wychowawcze " a i żaden uczeń nie skarżył się na nauczyciela bo wiedział że zachował się źle.

pysiu :arrow: Nauczyciele wogule nie umieją zapanować nad uczniami i dlatego tak jest, a nie inaczej.

Co do gry, to ciekawe jakby się w nią pykało… :lol: