Strzelaj do nauczycielki

Niepoważny jesteś :smiley:

Bi uczniowie są tacy, jacy są.

To prawda. Niestety :cry: :cry:

ja jestem za tym, aby takich gier nie usuwano, ponieważ uczeń wyładuje agresję na grze i na wirtualnej nauczycielce. Nie chcecie chyba żeby strzelał do niej naprawdę…

:shock: :shock: :shock:

Jak ten uczeń ma problemy z własną psychiką i nie potrafi opanować ciągot do autoagresji, to może lepiej niech skorzysta z porady stosownego specjalisty.

Dla mnie jest to przykład mięczaków, kompletnie nie przystosowanych do dorosłego życia! :evil:

Jak tak mówisz CANALETTO - to idżmy w drugą stronę.

Może nauczyciele też powinni strzelać do uczniów jak do kaczek i nastąpiłaby wtedy odpowiednia selekcja.

Albo rodzice - po co mają się użerać z synalkiem, strzelić raz - a celnie! :twisted:

Więc co proponujesz - tworzyć gierki dla nauczycieli i rodziców, bo to lepsze - niż masakra w realu? :mrgreen:

…niestety przykłady idą z góry i to samej góry! !!

Dorośli nie dają dobrego przykładu młodzieży,więc niech nie dziwią się,że niniejsza postępuje wg zasad oferowanych przez starszyznę!

…jeśli nie rozumiesz różnic między agresją a autoagresją to jak chcesz analizować całą tu opisywaną sytuację!Czyżby uczeń strzelając do nauczycielki popełniał masochizm?

…to nie jest argument!To nie są pomyleńcy,którzy wyrośli na jałowej ziemi,bo gdyby tak było wystarczyło by ich odizolować,ale problem jest głębszy i nie spłycaj tematu!

Dorośli tworzą otoczkę realu,który otacza dzisiejszą młodzież i nie zwalajmy wszystko na ich(młodych)chore umysły.Trzeba wziąść odpowiedzialność za ich zachowania!

I jeszcze to publicznie opublikować. Szczyt chamstwa.

Aż nadto dobrze widzę różnicę… ale oczywiście nie mam na myśli skutków, ale przyczynę! Bo o tym też mówiłam. Agresją jest danie np. komuś po mordzie, ale żeby to zaistniało - to w moim mózgu musi się to zajarzyć! :stuck_out_tongue:

Autoagresja - to w skrócie mówiąc noszenie w sobie agresji. A to, jak jest ona ukierunkowana, to zupełnie inny problem.

Pisałam o kompleksie niskiej samooceny, który sam w sobie prowadzi do samodestrukcji; niekoniecznie to musi być skakanie z X piętra, ale może być też obrócone przeciw otoczeniu, mimo - że agresor zdaje sobie sprawę ze zła, jakie czyni - to zło to pomaga mu osiągnąć pewien status społeczny (np. akceptację kolegów).

Pozorny paradoks wartości - ale autoagresja na takie rzeczy przyzwala w myśl zasady: “robię źle, mam może wyrzuty sumienia z tego powodu - ale cel wyższy mnie usprawiedliwia”.

:x :x :x

Powiem wprost - jak młodzi będą mniej ćpali i mniej żarli sterydów (jedno i drugie ma wpływ na funkcjonowanie mózgu), to sprawa może ulec polepszeniu i agresja może nieco spauzować!

Czy ja to muszę napisać wprost, żebyś to zrozumiał i wreszcie zostawił te niby “złe wzorce” ze świata dorosłych! :twisted:

Wejdź na strony poświęcone drugom i sterydom, to dowiesz się trochę prawdy o życiu! :twisted:

Autoagresja:

:arrow: http://pl.wikipedia.org/wiki/Autoagresja_(zachowanie

No - ja tłumaczę problem od podszewki, i wykazuję tym samym gdzie tkwi problem autoagresji w tych konkretnie przypadkach, a Ty mi zasuwasz definicję z netu! :roll:

A wypadałoby czytać ze zrozumieniem… :twisted:

Czytałem to już trzy razy. Wszystko jest dla mnie jasne za wyjątkiem tego:

Co to ma wspólnego z tematem?

Ano to - że jak uczeń ma problemy emocjonalne, to albo się powiesi na gałęzi, skoczy z dachu itp. albo będzie lał po mordzie innych…

A skorzystanie z porady specjalisty nie jest niczym dziwacznym…

Ale to już nie będzie przykład autoagresji tylko agresji :slight_smile:

Po za tym zgadzam się z Tobą całkowicie

To o czym Ty piszesz to wypadkowa sytuacji w kraju. Za moich młodych czasów dla młodzieży była pełna oferta zaspokajania swoich ambicji w kulturalny sposób. Kluby sportowe różnej maści, amatorskie zespoły muzyczne, kółka zainteresowań, …można by tak długo i to wszystko za darmo.

A co teraz oferujemy młodzieży. Wielkie nic !!

ja bym chętnie postrzelał do idiotów (chorych psychicznie) na mojej uczelni. Oj przydałoby sie , przydałoby się …

…to niewiel się od siebie różnicie, czyli gwałt niech się gwałtem odciska! !!

Przypuszczam że oni mają podobne zdanie o Twojej osobie. Z tą różnicą ze oni cos juz osiągnęli w swoim życiu (nie tylko zdali maturę i dostali się na studia).

jak nie wiesz fiesta jacy ludzie na Polibudzie wykładają to ten komentarz schowaj do kieszeni !

Wow! !!