Sugerowane tematy - uparcie utrzymana opcja forum

(Bogdan_G) #1

Pod każdym tematem są sugerowane tematy. W tym 5 sugerowanych, które są w oddali:

To nieporozumienie. Tematów ze słowami “Zawiesza sie komputer” - jest multum na forum, ale - dlaczego właśnie przy tym problemie, tak nazwanym, nie ma listy z takich samych i bezpośrednio podobnych?
https://forum.dobreprogramy.pl/search?expanded=true&q=Zawiesza%20sie%20komputer
Ale zakładający temat z najczęstszymi problemami - nie widzi takich samych tematów i nie czyta rozwiązań. Nie widzi, bo mu takie sugerowane tematy pokazuje discourse, że pożałować.
@tomekb - nie da się przynajmniej dziesięć wyników takich samych, czy najbliżej podobnych wrzucić do danego tematu z wyników wyszukiwania?
No tak - a skąd się wzięły te wyświetlane dotąd sugerowane tematy? Dotąd, to jakby Baba Jaga żaby losowo mieszała.

(Seba228215) #2

Zakładający tematy nie chcą nawet precyzować tytułów swoich postów, stąd ten bałagan,

(Bogdan_G) #3

Lista takich tematów uproszczonych jest duża. To przestrzeń lat. Te same problemy, takie same nazywanie problemów.
Tytuły tematów: “Zawiesza sie komputer”, czy “Zawiesza się system” - to i tak jest sugerujące. Szkoda, że takie durne jest sugerowanie tematów pod tematem. Jeszcze to wyszukiwanie discourse, to jakiś przeżytek zacofanej hulajnogi.
Na forum było wiele tematów z tytułem “Mam problem” - a korzystając z wyszukiwania w internecie, to sztuka trafić w nasze forum, bo “Około 49 300 000 wyników (0,70 s)”.
Cóż - ślimak discourse może tylko podziwiać prędkość światła google.
Zawiesza sie komputer - to w google Około 704 000 wyników (0,35 s).

Niektóre portale korzystają z wewnętrznego wyszukiwania google. Szukana fraza pokazuje się o niebo szybciej.
Czy to za trudne dla naszych specjalistów?

(krystian3w) #4

Ja tam na wyszukiwarkę discourse nie narzekam, a czasem czegoś szukam to i znajduje nawet łatwo - dużo mi pomaga że wiem kto to prawdopodobnie napisał na forum (przy takim czymś google raczej wymięka).