Sugerowane tematy - uparcie utrzymana opcja forum

Pod każdym tematem są sugerowane tematy. W tym 5 sugerowanych, które są w oddali:


To nieporozumienie. Tematów ze słowami “Zawiesza sie komputer” - jest multum na forum, ale - dlaczego właśnie przy tym problemie, tak nazwanym, nie ma listy z takich samych i bezpośrednio podobnych?
https://forum.dobreprogramy.pl/search?expanded=true&q=Zawiesza%20sie%20komputer
Ale zakładający temat z najczęstszymi problemami - nie widzi takich samych tematów i nie czyta rozwiązań. Nie widzi, bo mu takie sugerowane tematy pokazuje discourse, że pożałować.
@tomekb - nie da się przynajmniej dziesięć wyników takich samych, czy najbliżej podobnych wrzucić do danego tematu z wyników wyszukiwania?
No tak - a skąd się wzięły te wyświetlane dotąd sugerowane tematy? Dotąd, to jakby Baba Jaga żaby losowo mieszała.

Zakładający tematy nie chcą nawet precyzować tytułów swoich postów, stąd ten bałagan,

Lista takich tematów uproszczonych jest duża. To przestrzeń lat. Te same problemy, takie same nazywanie problemów.
Tytuły tematów: “Zawiesza sie komputer”, czy “Zawiesza się system” - to i tak jest sugerujące. Szkoda, że takie durne jest sugerowanie tematów pod tematem. Jeszcze to wyszukiwanie discourse, to jakiś przeżytek zacofanej hulajnogi.
Na forum było wiele tematów z tytułem “Mam problem” - a korzystając z wyszukiwania w internecie, to sztuka trafić w nasze forum, bo “Około 49 300 000 wyników (0,70 s)”.
Cóż - ślimak discourse może tylko podziwiać prędkość światła google.
Zawiesza sie komputer - to w google Około 704 000 wyników (0,35 s).

Niektóre portale korzystają z wewnętrznego wyszukiwania google. Szukana fraza pokazuje się o niebo szybciej.
Czy to za trudne dla naszych specjalistów?

Ja tam na wyszukiwarkę discourse nie narzekam, a czasem czegoś szukam to i znajduje nawet łatwo - dużo mi pomaga że wiem kto to prawdopodobnie napisał na forum (przy takim czymś google raczej wymięka).