Sympatycy portalu?

Hej,

Odyniec_Stary - aktywność użytkownika nie jest liczona ilością napisanych postów.

BTW, popijanie psychotropów alkoholem to naprawdę kiepski pomysł. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

A czym jest liczona? Uważacie, że nie jestem godzien przynależeć do waszej grupy najlepszych z najlepszych wśród najlepszych?

Piwem popijam tylko, a piwo to nie alkohol. 

Hej, 

O sposobie dowiesz się, gdy zostaniesz przyjęty do tej - jak to niektórzy piszą - elity. Nie wcześniej…

Z mojej strony EOT. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Widzę, że to szara strefa jest. Nic na piśmie, wszystko na przysłowiową “gębę”.  ZUS-u też nie dostanę?

Nie karmić…nie karmić…sprowadzi do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem…:slight_smile:

Też nie jesteś “sympatykiem” i chciałbyś być?

Mam jedno zasadnicze pytanie. Po co chcecie być częścią tej pseudo elity? O ile mi wiadomo forum ma w głównym założeniu pomagać z problemami w dziedzinie IT i ogólnie tą tematyką. Więc jeśli chcesz zdobyć pozytywną opinię to pomagaj i wykorzystaj w należyty sposób swoją wiedzę. Snując teorie spiskowe wyssane z palca i upierając się jaki to nie jesteś super i pro nic nie osiągniesz. Co najwyżej zostaniesz wyśmiany jako egoista nie warty uwagi. 

Jeśli o mnie chodzi to równie dobrze mogą mnie tam obgadywać czy wymyślać jakieś czarne interesy. Mam to w poważaniu. Udzielam się na forum tylko żeby w jakiś sensowny sposób spożytkować swoją wiedzę, zainteresowania i przy okazji nauczyć się czegoś nowego. Nie oczekuję za to jakiś nagród czy wyróżnienia bo nie o to w tym chodzi. Ale trolle pokroju Odyńca raczej tego nie pojmą i nadal będą snuć teorie spiskowe tylko dla szumu i wciśnięcia komuś swoich wyimaginowanych racji.

@MacGregor Jakbym mógł, to bym Ci osobiście polał :smiley:

@GBM Nie piję ale mimo to dzięki :wink:

Chciałem edytować wcześniejszy post bo o czymś zapomniałem ale dodam to tutaj skoro już ktoś się pofatygował o opinię.

Dopóki główny portal będzie trzymał taki poziom jak obecnie to choćby mi dopłacali nigdy nie grupy ludzi tego pokroju. Jest to konflikt z moimi życiowymi ideałami i przekonaniami. Oczywiście chodzi o “Sympatyków portalu”.

Nie chcę.

Ale ja jestem super i pro. A to wszystko publicznie. Nie uciekam do ciemnej strefy mocy.

Nie jesteś chyba tak ważny, aby mieli Ciebie obgadywać :slight_smile:

Ale czemu zaraz pokroju Odyńca? Ja jestem jedyny i wyjątkowy i wypraszam sobie utożsamianie mojej osoby z innymi.

Facet pisze, że gardzi waszym klubikiem “Sympatyków”, a Ty chcesz mu polać. 

 

Nawet nie wiesz jak mnie cieszy ten fakt. Chcę żeby jak najdłużej tak pozostało. Z resztą wszystko co chciałem powiedzieć już napisałem.

Dziękuję za jakże piękne i treściwe podsumowanie swojej osoby. Nic więcej już nie musisz mówić.

Z mojej strony EOT

Ten wątek, jak większość tego typu zaczyna wyglądać jak śmietnik, wszystko zostało powiedziane. Kłódka.