Sympatycy portalu?

Bo nie wiadomo co się dzieje w działach ukrytych i z ograniczonym dostępem!

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal :slight_smile:

Tak w bardzo dużym skrócie - jednym z założeń ujawnienia działu miała być mobilizacja użytkowników do większej aktywności.

Bez wglądu do tego działu mogę jedynie domniemywać, że tam spiskujecie przeciwko innym użytkownikom, a może nawet przeciwko ojczyźnie.

Będę interweniował w tej sprawie u Antoniego Macierewicza. 

 

Jakie to szczęście, że dział jest ukryty przed takimi osobnikami. Ku chwale Ojczyzny :slight_smile:

Już niedługo. 

Grozisz czy obiecujesz :P 

Informuje.

J. K. Rowling: Wojciech Kowasz i Forum tajemnic :P

Jest to jest. Co tam jest to tajemnica, która 99.9% użytkowników forum nie interesuje - reszta albo ma tam dostęp albo bardzo chciałaby mieć. Można się spinać lub można się tym nie przejmować jak np. ja - obstawiam, że uczestnictwo w tym forum nie daje dostępu do darmowej diety peruwiańsko-polskiej.

To może być coś na kształt loży masonów, tudzież lewaków. 

Poinformuj kota prezesa (efekt będzie identyczny).

Wszyscy masoni i lewacy  zjednoczcie  się  :P

Pan Prezes spotyka się potajemnie z Natalią Siwiec. O kotach już nie myśli. 

Poinformuje Pana ministra Macierewicza. Są przesłanki ku temu, że jesteście zamieszani w sprawę smoleńską.  

@Odyniec_Stary - nie pchaj polityki w forum IT, wracaj na Wiejską.  

No i trochę to nie wyszło. Takie upublicznienie działu “nie dla każdego” pokazało tylko pewne rozbicie wśród użytkowników. Równie dobrze w tym ukrytym dziale może znajdować się galeria zdjęć forum lub baza użytkowników, a nie posty użytkowników Pro. 

Piszesz że z założenia miała być mobilizacja do udzielania się ? Ale jakiego ? W dziale na luzie ? Przecież posty lecą prawie codziennie, problemy są rozwiązywane w przeróżnych tematach a Ci co chcą tworzyć blogi, tworzą je. Osoby które przyłożą się do tematów są nagradzani wejściówkami na HotZlot lub ColdZlot, albo otrzymają nagrody za np. konkurs blogowy. Dział powstał dla użytkowników Pro, którzy nawet nie są specjalnie odznaczani, więc nie wiadomo nawet czy takowi na forum istnieją. Być może  ten dział jest wielką mistyfikacją na której nic nie ma, a zapełnia niepotrzebnie miejsce i daje nikłe poczucie że w ogóle w przyszłości otrzymamy możliwość korzystania z niego, bo w końcu decyzja o wejściu w możliwość jego przeglądania, należy głównie do oznaczonego w nim użytkowników pro.

Na “żywca” chcesz być “Sympatykiem”… a025.gif

Tak śledzę ten wątek, bo sama jestem ciekawa co ukrywa się pod “Sympatykami Forum”. Ot, zwykła kobieca ciekawość. Jednak zgadzam się z @lordjahu. Może niepotrzebnie zostało to upublicznione i zamknięte dla “nie elity”. Nazwa jest jaka jest i sugeruje, że wszyscy inni nie sympatyzują z nim.

Chyba ktoś nie przemyślał do końca sprawy.

P.S. Ciekawa jestem ile jeszczejest takich ukrytych “Sympatyków”. I chyba dobrze, że o nich nic nie wiem. Przykro by mi było, gdyby się okazało, że jest jakaś grupa “Niebieskich kotów” a mnie w jej nie ma ;> A serce by mi pękło, gdyby istniała użyszkodni i nikt by mi nie dał do niej dostępu ;>

 

 

O Bogowie…

No to mamy sytuację patową, bo sympatyków portalu jest więcej, choć dostępu do “sympatyków” jakoś nie mają. A skoro sam dział nie ma jakichś ukrytych tematów czy teorii spiskowych, to po co jest zamknięty dla innych ? 

Z definicji…bo “inni” nie są “Sympatykami”…czujesz ten niuans… a040.gif

Powtórzę jeszcze raz i ostatni - ten dział skupia najaktywniejszych użytkowników. Być sympatykiem, a najaktywniejszym użytkownikiem to jest różnica.

@GBM Dzięki, kolego. Właśnie na taką odpowiedź czekałem. Rozwiałeś wątpliwości i zapewniłeś, chociaż w minimalnym stopniu co tam się znajduje. I choć do końca nie podzielam istnienia takiego działu na forum i do końca tego nie rozumiem, pasuję w tej kwestii :slight_smile:

@GBM

Uważam, że wszystko, co rośnie w mroku, a marnieje w świetle, należy wyrwać z korzeniami.

Masz mniej postów i lajków niż ja. Należy mi się zaproszenie do elity.

Szydera zwyczajna. Stworzyliście sobie dziwnie tajemniczy klubik, to co się dziwisz kpinom.

Bo Ty tak piszesz i musimy w to uwierzyć. Kogo chcesz oszukać, ze nie ustawiacie między sobą wyników konkursów? Sami je organizujecie i wyłaniacie zwycięzców.

Niczego nie rozwiał. Napisał co chciałeś przeczytać.