Sympatycy portalu?

Nie żebym musiał wiedzieć, niemniej ciekawy jestem cóż to za “Zabezpieczone forum”  Sympatycy Portalu (Tylko dla sympatyków portalu)?

http://forum.dobreprogramy.pl/zg%C5%82oszenia-b%C5%82%C4%99d%C3%B3w-w-nowej-wersji-forum-t460248/page-20#entry3202126

 

Ten dział istniał od dawna, natomiast ostatnio Sympatycy postanowili ujawnić fakt swojego istnienia :slight_smile:

A widzisz, dzięki za odpowiedź. Nie wpadłem, że rozwiązania należy szukać w… “Zgłoszenia błędów w nowej wersji forum”. :clever:

Pytanie czym podyktowane zostało ujawnienie, czy chęcią przyciągnięcia nowych “sympatyków”, czy raczej pokazania, że są.

W każdym razie (a wiem to z autopsji) nie tylko oni są sympatykami portalu.

Przeczytaj: http://forum.dobreprogramy.pl/zgłoszenia-błędów-w-nowej-wersji-forum-t460248/?p=3202126

Czytałem oczywiście, Kpc21 naprowadził już mnie na ten wątek. Chodziło mi o samą nazwę “sympatycy portalu”. Zdecydowanie mogę się pod nią podpisać, portal czytam już od ponad 12 lat, a zarejestrowałem się w 2006 roku. :slight_smile:

Tak to nie działa :wink:

No i podpisałeś się…to by było na tyle…temat wyczerpany…

Oj tam, zaraz wyczerpany.

Może ktoś jeszcze chce się podpisać :wink:

No fakt…“podpisywaczy” ci u nas dostatek…ha,ha,ha 

Dział nigdy nie był tajny, był po prostu ukryty: http://forum.dobreprogramy.pl/pewien-pomys%C5%82-pro%C5%9Bba-o-opini%C4%99-t13087/?hl=sympatycy

Żeby nie było - też o tym temacie nie wiedziałem. Wygrzebał go pewien anonimowy Sympatyk.

Ludzie się lubią. Nazwa “sympatycy portalu” sugeruje coś więcej, czyli taki klub poparcia i wsparcia portalu, ale nie na portalu, tylko na forum. Tylko wierzyć Cebuli, że chodzi po pierwsze, o dobro portalu, po drugie, żeby nie szkodzić, po trzecie, to uśmiechnięty, sympatyczny klub lub lub lub :)  :)  :slight_smile:

 

Byle nie ministranci…

Ależ i nie ma działać. Napisałem tylko (odnosząc się do samej nazwy), że też jestem sympatykiem portalu (bo jestem). :slight_smile:

Niemniej jednak mi osobiście nie podoba się istnienie działu, do którego dostęp ma tylko “elyta”, tym bardziej z sugerującą co innego nazwą.

Jak czytam w podlinkowanym przez Areh a archiwalnym temacie już dawno temu były spore wątpliwości, np.:

 

No ale w sumie nie moja sprawa. Przynajmniej wiem co to jest.

 

Śmiem jednak twierdzić że nie wiesz. Wiedzą to tylko osoby które mają dostęp do tego działu.

Amen !

 

Wystarczy po raz wtóry “rozbijania g… na atomy”…wszystko dla wszystkich jest jasne…

 

Być sympatykiem, a najaktywniejszym użytkownikiem to jest jednak spora różnica. A właśnie ta druga “kategoria” zasiaduje w tej “elycie” jak to dziwnie nazwałeś… Skupia ona najaktywniejszych kiedyś i dziś, a wszystkim im zależy na rozwoju portalu i społeczności, a nie odcinaniu się od niej… :wink:

Także nie ma co unosić się dumą tylko po prostu zrozumieć - ktoś 10 lat temu miał pomysł i tak to powstało i trwa… przez lata :slight_smile:

 

Wiem tyle ile chciałem wiedzieć, więcej ani nie chcę, ani nie potrzebuję. To co robią ludzie w swoim “zabezpieczonym” gronie mnie nie interesuje. Po to się zabezpieczają, aby nie każdy mógł czytać i wiedzieć, to oczywiste.

_________________

 

 

Przeczysz samemu sobie.

“Amen” że “wiedzą to tylko osoby które mają dostęp do tego działu”, i… “wszystko dla wszystkich jest jasne”.

Wprowadź trochę logiki do tego co piszesz.

 

Jak dla mnie temat działu wyjaśniony, wątek można zamknąć.

Tupnął, obraził się… eh :smiley:

Nadinterpretowujesz. Ani jedno, ani drugie. :slight_smile:

Dobra…autor osiągnął zatysfakcjonujący go poziom wiedzy co do zasad funkcjonowania / organizacji działu…a mój wpis dotyczył logicznie tej właśnie kwestii…znak równości z wpisem Areha to totalny absurd w zrozumieniu przekazu…

Okay… Auf Wiedersehen

Dobrze, że nie widać działu Loża Szyderców bo dopiero by się zaczęło :smiley:

1 polubienie