System nie chce się zainstalować

Wypal płytę DVD, zbootuj -problem zniknie.

Ludzie Musicie mi dać radę bo mam do was ostatnie pytanie ??? jak ja mam To usunąć abym miał zostawiony Tylko Dysk 1 ten HD 930.9 GB na gry i programy i Dysk 0 223.1 SSD System
??? ktoś wie jak pozbyć się pozostałych tych z dopisem nieprzydzielone Miejsce ???


Polecacie zainstalować Home która powinna wystarczyć czy Wybrać Pro instalacja za każdym razem wymaga podania klucza czy mam podawać Klucz z pudełkowej wersji Windowsa 7 ???

Usunięcie partycji i ponownie ich założenie nowych i instalacja systemu. Albo zmienić uruchomienie z legacy na uefi w biosie/uefi.

1 polubienie

Seba Jesteś Mistrzem Ale ja nie dam rady usunąć tych partycji z poziomu okna instalacji niestandardowej bo nie ma tam krzyżyka X czerwonego z opcją Usuń jedynie HD I SD Daje się usunąć tych z nie przydzielonym miejscem za nic nie ruszy masz pomysł jak je skasować ???
i Powiedz Mi Seba Home Czy Pro ???

Ten na który masz licencję, jeżeli pytasz o Windows 10. Co do tych partycji, mówisz, że instalator nie ma dostępu? Powinien mieć. Co to za partycje nie chcą się usunąć?

Dysk 0- nieprzydzielone miejsce
Dysk 0 nieprzydzielone miejsce
Dysk 1 nieprzydzielone miejsce
One nie chcą się usunąć za cholerę :wink:

zaznaczyłem ci je

Nieprzydzielone miejsce, to puste miejsce na dysku. Tego nie usuniesz. Jedno jest z jednego dysku a drugie z drugiego, miejsce wolne niewykorzystane.

Klikasz na dysk0 partycja1 i klikasz na “rozszerz” i o te dwie się powiększy 1-wsza partycja.

Instalujemy system mając podłączony tylko dysk SSD !!! Drugi odłącz na czas instalacji